w

Britney Spears ogłosiła, że jest w ciąży! Przy okazji podzieliła się prywatnym dramatem. To STRASZNE, przez co przeszła

Britney Spears, Sam Asghari, fot. Instagram
Britney Spears, Sam Asghari, fot. Instagram

Britney Spears poinformowała, że spodziewa się pierwszego wspólnego dziecka z Samem Asgharim. Zapowiedziała spore zmiany w życiu i opowiedziała, co działo się, gdy była w poprzednich ciążach.

Britney Spears przed laty była jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop i dance. Debiutowała, gdy miała zaledwie 11 lat, jako aktorka musicalowa i reklamowa. W krótkim czasie zaczęła rozwijać skrzydła, a pierwszy spektakularny sukces odniosła już w 1998 roku. Nagrała wówczas debiutancki album … Baby One More Time, który sprzedał się w ponad 35 mln egzemplarzy na całym świecie. To najlepiej sprzedający się krążek nagrany przez niepełnoletniego wokalisty w historii muzyki. W 2001 roku trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako piosenkarka z największą liczbą singli notowanych na 1. miejscu list przebojów, sześć lat później jako artystka z największą liczbą sprzedanych płyt w Wielkiej Brytanii, a w 2009 uznano, że jest najczęściej wyszukiwaną osobą w internecie.

Spears wiodła bajkowe życie, jednak nie była przygotowana na to, że w krótkim czasie stanie się tak popularna i trochę się pogubiła. W 2007 roku, gdy była u szczytu popularności, przeszła załamanie nerwowe i została objęta kuratelą. Jej opiekunem został ojciec, Jamie Spears, który następnie ją ubezwłasnowolnił. W związku z poważnymi problemami zdrowotnymi straciła prawo do opieki na synami: Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. Ich wyłącznym opiekunem jest ojciec, Kevin Federline.

W ubiegłym roku o Britney zrobiło się głośno, ponieważ na jaw wyszło, że w czasie, gdy była pod opieką ojca, przeżyła piekło. Nie mogła o niczym decydować, a także straciła dostęp do fortuny, którą zbiła przed laty. Na szczęście dzięki pomocy wybitnych prawników, odzyskała wolność.

Britney Spears jest w ciąży

Artystka po uwolnieniu spod kurateli stara się żyć pełnią życia. Od 2016 roku jej życiowym partnerem jest pochodzący z Iranu Sam Asghari, którego poznała przy okazji kręcenia teledysku Slumber Party. Mężczyzna bardzo poważnie traktuje ich związek. W ubiegłym roku się zaręczyli, a on już wcześniej zapewniał, że bardzo chciałby zostać ojcem.

Moimi priorytetami w życiu jest pozostanie pokornym i zrozumienie, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Chcę zrobić kolejny krok w karierze, jeśli chodzi o aktorstwo. Chcę też zrobić kolejny krok w moim związku. Nie mam nic przeciwko zostaniu ojcem. Chcę być tatą.

W poniedziałek 12 kwietnia wokalistka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jest w ciąży. Nie pokazała, jak obecnie wygląda, ale we wpisie zdradziła, że na początku była niczego nieświadoma i podejrzewała, że przytyła. Gdy zrobiła test, wszystko stało się jasne.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam „Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: „Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka.

Wyjaśniła, że jeśli okaże się, że jest w ciąży bliźniaczej, to chyba oszaleje.

Jeśli jest tam dwoje… To chyba odlecę… – napisała.

Artystka od razu zapowiedziała, że chce ograniczyć aktywność, by uniknąć wścibskich paparazzi. W przeszłości z tego powodu przeżyła prawdziwą traumę. Przyznała, że w ciąży cierpiała na depresję, która bardzo dawała jej w kość, a w tamtym czasie był to temat tabu.

Oczywiście nie będę wychodzić tak często, ponieważ paparazzi dostają pieniądze za polowanie na mnie, jak niestety już robili dawniej… to trudne, bo w ciąży miałam depresję… muszę przyznać, że to straszne… kobiety wtedy o tym nie mówiły… niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta narzeka będąc w ciąży… ale teraz kobiety mówią o tym codziennie… dzięki, Jezu, nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy … Tym razem będę ćwiczyć jogę każdego dnia! !! Szerząc dużo radości i miłości.

W tym samym czasie oświadczenie wydał też Sam, który rozpisał się o małżeństwie i ojcostwie.

Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku, pełnego miłości i szacunku. Ojcostwo to coś, na co zawsze czekałem i nie lekceważę. To najważniejsza praca, jaką kiedykolwiek wykonam — napisał.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Joanna Krupa, fot. Instagram

Joanna Krupa chciałaby adoptować dziecko… z Ukrainy! „Strasznie bym chciała, żeby Asha miała siostrę albo brata”. Co na to jej mąż?

Allan Krupa, Dariusz Krupa, fot. AKPA

Syn Edyty Górniak zdradził, jak układa mu się z ojcem. Tak szczery jeszcze nie był