w

Britney Spears po raz trzeci wzięła ŚLUB! Idealną ceremonię zakłócił jej były mąż

Britney Spears, Sam Ashgari, fot. Instagram @samasghari
Britney Spears, Sam Ashgari, fot. Instagram @samasghari

Britney Spears po raz trzeci wyszła za mąż! Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jej planem. Nieoczekiwanie na chwilę przed rozpoczęciem ceremonii do posiadłości wtargnął jej były mąż. Czego tam szukał?

Birtney Spears po uwolnieniu się z kurateli w pełni korzysta z życia. W czwartek 9 czerwca wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Samem Asghari. Ceremonia odbyła się na podwórku posiadłości położonej w Thousand Oaks w Kalifornii. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Britney Spears wzięła ślub

Spears w przeszłości lubiła imprezować, jednak teraz zmieniła priorytety. Na ślub zaprosiła raptem 60 osób. Na liście gości pojawili się m.in. Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore, Paris Hilton i Donatella Versace. Ta ostatnia zaprojektowała jej suknię ślubną. Wśród zgromadzonych zabrakło członków jej rodziny — rodziców Jamiego i Lynn Spears, siostry Jamie Spears oraz synów: 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena Jamesa. Pojawił się za to jej brat, Bryan Spears.

Gwiazda zmierzała w kierunku ołtarza w takt utworu Elvisa Presleya pt. Can’t Help Falling in Love. Scena była tym bardziej romantyczna, że pod namiot podjechała piękną dorożką ciągniętą przez białego rumaka.

Choć wydawać by się mogło, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nic nie może zakłócić spokoju zakochanych, szybko przekonano się o tym, że jeszcze wszystko może się wydarzyć. Tuż przed ceremonią na teren posesji wszedł pierwszy mąż Britney, Jason Alexander, który był nim raptem przez 55 godzin. Całe zajście relacjonował na żywo na Instagramie.

Mężczyzna zaczepił ochroniarzy i zapytał:

Hej, gdzie jest Britney? Jestem jej pierwszym mężem, zostałem zaproszony — powiedział, po czym zwrócił się do zgromadzonych — Gdzie odbędzie się ten g*wniany ślub?

Krótko po tym wdał się w bójkę z ochroniarzem. Krótko po tym na miejscu zjawiła się policja, która go aresztowała. Prawnik artystki, Mathew Rosengart, skomentował całe zajście na łamach Page Six.

Jason Alexander został zakuty w kajdanki i aresztowany. Dziękuję służbom za szybką reakcję i dobrą robotę — mówił.

Poinformował również, że zamierza zrobić wszystko, by Jason został ukarany za to, co zrobił.

Zrobię wszystko, aby pan Alexander przekonał się o mocy prawa w jego pełnym wymiarze — dodał.

Dzięki szybkiej interwencji ślub, uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia świeżo upieczonym małżonkom.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Brutalna napaść w Warszawie - fot. screenshots z wpisu udostępnionego przez ciotkę ofiary, Barbarę Siemek, na Facebooku

Uderzał głową byłej partnerki tak długo, aż pękła jej czaszka. Bezkarny oprawca mieszka tuż obok niej

Fot. Twitter screenshot

Dwaj Brytyjczycy skazani na ŚMIERĆ po „pokazowym” rosyjskim procesie. O co zostali oskarżeni?