w

Britney Spears po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek! Kuse stroje z popularnego klipu idealnie podkreśliły krągłości

Britney Spears, fot. Instagram, screenshot YouTube
Britney Spears, fot. Instagram, screenshot YouTube

Britney Spears niedawno ogłosiła, że jest w ciąży, a teraz pokazała zaokrąglony brzuszek. Jest już całkiem spory.

Britney Spears w przeszłości była jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop i dance. Gdy tylko pojawiła się na scenie, zyskała grono wiernych fanów. Jej debiutancki album … Baby One More Time odniósł spektakularny sukces. Zapewnił jej międzynarodową rozpoznawalność oraz otworzył drzwi do wielkiej kariery, a ta rozwijała się w błyskawicznym tempie. W 2001 roku jej nazwisko trafiło do Księgi Rekordów Guinnesa z uwagi na liczne osiągnięcia.

Spears nie była przygotowana na tak szybki rozwój zdarzeń. W krótkim czasie zbiła ogromną fortunę, której mogli pozazdrościć jej inni muzycy. To jednak nie zagwarantowało jej szczęścia. Gdy była u szczytu popularności, przeszła załamanie nerwowe, przez co została objęta kuratelą, a następnie ubezwłasnowolniona. W 2021 roku jej koszmar dobiegł końca i od tamtego czasu stara się czerpać z życia garściami. Ostatnio ogłosiła, że wraz ze swoim obecnym partnerem, Samem Asghari, spodziewa się dziecka.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam “Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: “Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka […] – napisała na Instagramie.

Britney Spears pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Gdy Britney odzyskała wolność, przyznała, że zamierza cieszyć się życiem, a także założyć rodzinę z Samem. On także w jednym z wywiadów przyznał, że bardzo chciałby zostać ojcem. Gdy okazało się, że jego marzenie już wkrótce się spełni, na Instagramie opublikował oświadczenie, w którym przekazał radosną nowinę oraz przyznał, że narodziny pociechy będą najważniejszym etapem w jego życiu.

Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku, pełnego miłości i szacunku. Ojcostwo to coś, na co zawsze czekałem i nie lekceważę. To najważniejsza praca, jaką kiedykolwiek wykonam.

Spears wyznała, że przez najbliższe miesiące zamierza unikać fotoreporterów, którzy w poprzednich ciążach nie dawali jej żyć. Mimo to nie zrezygnowała z pokazywania się w social mediach. Krótko po tym, jak poinformowała, że po raz trzeci zostanie mamą, dodała nagranie, na którym raz jeszcze możemy zobaczyć ją w ubraniach, które miała na sobie podczas kręcenia teledysku do utworu Baby one more time.

Kuse stylizacje podkreśliły wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy, choć jak sama przyznała, jest on jeszcze bardzo mały.

A więc muszę teraz mierzyć moje ubrania, zanim się w nich pokażę… Nałożyłam na szyję kwiat w stylu, jak Sarah Jesica Parker. Faktycznie widać tu już mały brzuszek, ale przynajmniej spodnie pasują… No prawie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne nagrania.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Oliwia

Ukraińcy zadali ogromny cios Rosji. Krążownik „Moskwa” był dumą Putina i okrętem flagowym

Niezwykłe stanowisko Trumpa dotyczące Ukrainy. W tej jednej sprawie zgadza się z Bidenem