w

Syn Edyty Górniak ostro o relacji z ojcem. Skierował pod adresem Krupy poważny zarzut. „OKRADŁ nie tylko moją mamę, ale i mnie”

Allan Krupa, Dariusz Krupa - fot. Wojtalewicz Jarosław, Piętka Mieszko/AKPA
Allan Krupa, Dariusz Krupa - fot. Wojtalewicz Jarosław, Piętka Mieszko/AKPA

Allan Krupa udzielił pierwszego, obszernego wywiadu, w którym opowiedział m.in. o swoim dzieciństwie oraz relacji z ojcem. Czy odnowili kontakt, gdy wyszedł na wolność? Liczy na to, że uda im się odbudować więzi?

Allan Krupa to jedyny syn Edyty Górniak i jej oczko w głowie. 19-latek jest owocem małżeństwa divy z Dariuszem Krupą. Po czterech latach od ślubu wokalistka ogłosiła, że są w separacji i równocześnie zwolniła go z funkcji swojego menadżera. 24 lutego 2010 roku Sąd Okręgowy w Warszawie oficjalnie rozwiązał ich związek małżeński. Później artystka tłumaczyła, że nie potrafili się dogadać w wielu podstawowych kwestiach, a do tego mąż bardzo ją ograniczał.

Darek odizolował mnie od wszystkiego, co mogło mieć na mnie jakikolwiek wpływ. Żyłam tylko w domu i wychodziłam wyłącznie do pracy. Jeśli gdzieś się pojawiałam, to tylko w jego towarzystwie. Nie chodziłam do kina, do restauracji, na siłę jeździliśmy na wakacje. Siedzieliśmy w domu. Ja bawiłam się z dzieckiem. On — nie wiem. Zamykał się w swoim świecie, w studiu. Może trzeba to zwalić na to, że Darek jest domatorem. Ja gasłam — tłumaczyła w rozmowie z Vivą!.

Życie było jednak tak przewrotne, że nawet po rozstaniu nie mogła się od niego odciąć, bowiem w 2014 roku gitarzysta potrącił śmiertelnie na przejściu dla pieszych 63-letnią kobietę. Krótko po tym wyszło na jaw, że w chwili zdarzenia był pod wpływem kokainy. Mimo iż bezpośrednio nie dotyczyło to Górniak, to i tak jej nazwisko wielokrotnie przewijało się w mediach.

Dariusz Krupa został warunkowo zwolniony z odbywania kary w 2020 roku. Czy nawiązał kontakt z synem?

Allan Krupa o relacji z ojcem. Czy odnowił z nim kontakt?

Allan pojawił się ostatnio w podcaście Żurnalisty, w którym opowiedział o swoim życiu prywatnym oraz relacji z mamą i ojcem. Wyjawił, że miał udane dzieciństwo do momentu, w którym jego ojciec spowodował wypadek. To przyczyniło się do tego, że wyprowadził się z Edytą do USA.

[…] było fajnie, do czasu, nie do rozwodu, rozwód rodziców to było, jak miałem cztery lata, ale że tak powiem do decyzji mojego ojca.

Krupa wyszedł na wolność już wiele lat temu i zdążył założyć nową rodzinę. Po wyjściu na wolność, w rozmowie z Faktem wyznał, że chciałby odnowić z Allanem kontakt, lecz chłopak od razu zarzucił mu, że to tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku. Mimo upływu lat, ich relacje się nie ociepliły, a wręcz przeciwnie. W podcaście 19-latek otwarcie przyznał, że w zasadzie nigdy nie zaznał ojcowskiej miłości i można odnieść wrażenie, że nie chciał nawet nazwać go ojcem:

[…] nie uważam, że ten człowiek zasługuje na czas twój. […] Nie był dobrym rodzicem. Taki sam, jaki był wobec mojej mamy, był wobec mnie. Nie czułem miłości od niego. Tylko teraz jak na to patrzę wstecz, to bardziej, że musiał – wyznał.

Allan podtrzymuje, że nie chce rozmawiać z ojcem. Podkreślił, że może się to zmienić, gdy Dariusz wyrówna stare rachunki, a mówiąc to, miał na myśli, że zwróci pieniądze, które rzekomo bezprawnie zabrał. Nie chciał zdradzić o jakiej kwocie mowa, ale zapewnił, że nigdy by o tym nie wspomniał, gdy w grę wchodziła mała kwota.

Mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. W obecnym momencie swojego życia on nie odegrał w moim życiu jakiejś pozytywnej roli. Nie mam powodu, żeby szukać z nim relacji. Te warunki to jest zwrócenie pieniędzy, które ukradł. Wtedy pogadamy. Nie mam innego powodu. Nigdy nie przyczynił się pozytywnie do mojego życia. To po co? Nie powiedziałbym mu tego, gdyby to były małe pieniądze — wyjaśnił.

Myślicie, że Dariusz Krupa odniesie się do tej wypowiedzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Karolina Korwin Piotrowska, Doda - fot. Instagram @karolinakp @dodaqueen

Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to Doda PODPALIŁA jej mieszkanie?! Jest stanowcza odpowiedź piosenkarki

Laura Klaus - fot. Instagram Gargamel - fot. YouTube

Gruba afera z Gargamelem. Była dziewczyna YouTubera opublikowała niepokojące nagrania z jego udziałem. Padły poważne oskarżenia (WIDEO)