w

Youtuber Karol „Friz” Wiśniewski w ogniu krytyki. Zaniepokoił fanów krótkim vlogiem z wypadu w góry. To mogło się źle skończyć

Karol "Friz" Wiśniewski - fot. Instagram @frizoluszek
Karol "Friz" Wiśniewski - fot. Instagram @frizoluszek

Karol Wiśniewski uwielbia stawiać przed sobą nowe wyzwania. Już nie raz można było zobaczyć w jego filmikach sytuacje, które mogły się wydawać niebezpieczne. Tym razem zaniepokoił swoich fanów krótkim vlogiem na Instagramie.

Karol „Friz” Wiśniewski to jeden z topowych twórców na polskim Youtube. Ciągle zaskakuje widzów nowymi pomysłami. Poza tworzeniem materiałów w sieci jest również odnoszącym sukcesy biznesmenem. Wypuścił już wiele produktów spożywczych spod brandu Ekipa, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prywatnie życie influencera układa się równie dobrze jak zawodowe. Jest w wieloletnim związku z jedną z najsłynniejszych polskich influencerek, Wersow. Dwa miesiące temu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Friz skrytykowany za niebezpieczne zachowanie

Jedną z najważniejszych cech twórców internetowych jest gotowość do podejmowania wyzwań. Friz już dawno dał się poznać widzom jako osoba, która nie lubi nudy, i niczego się nie boi.

W ten weekend influencer postanowił wybrać się na wyprawę górską. Uwieczniał swoją podróż, kręcąc vloga. W pewnym momencie skierował kamerę na szczyt, tłumacząc, że chce go zdobyć. Niestety, pogoda nie dopisywała. Nad górami unosiły się ciemne chmury.

Pogoda w górach bardzo szybko się zmienia, oberwanie chmury, więc chyba będzie dyntka, chyba wracamy na dół – martwił się w filmie twórca internetowy.

Chociaż youtuber zapewniał, że jeśli pogoda się pogorszy, to zrezygnuje z dalszej wspinaczki. Kilka sekund później widać, że zmienił co do tego zdanie. Założył płaszcz przeciwdeszczowy, który przez szalejący wiatr latał na wszystkie strony, utrudniając dalszą wyprawę. Friz jednak uznał to za zabawne. Na nagraniu śmieje się ze swojej sytuacji.

Ała, grad normalnie – mówi do kamery

Sytuacja pogodowa była naprawdę trudna i mogła być niebezpieczna. Z troski o swojego idola, fani zaczęli mu tłumaczyć w komentarzach pod vlogiem, dlaczego nie powinien kontynuować wycieczki w takich warunkach.

Karol, to było bardzo nieodpowiedzialne, wchodzić na szczyt podczas burzy z gradem. Powinniście zejść na samym początku, nie promujcie takiego zachowania! Życzę zdrowia i zdobywania kolejnych szczytów w lepszych warunkach pogodowych – pisze jedna z internautek

Inna osoba zwróciła uwagę na krótką przebitkę w filmiku, gdzie widać, jak ulubiony influencer biegnie po szlaku.

Najbardziej irytujące w górach są ludzie biegający po szlakach, stwarzający zagrożenie dla siebie i innych

Posypało się sporo krytyki, ale pojawiły się również głosy broniące youtubera. Friz nie odniósł się na razie do sprawy.

Finalnie influencerowi udało się zdobyć wszystkie trzy szczyty pomimo trudnych warunków.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Allan Krupa z Angeliką i Edyta Górniak fot. Instagram @ensosynu & @edytagorniak

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Parze próbowała pomóc nawet Edyta Górniak. Co ich poróżniło? (ZDJĘCIA)

Serena Williams urodziła - fot. Instagram @serenawilliams

Serena Williams URODZIŁA! Legendarna tenisistka zdradziła płeć i imię dziecka. Jest pierwsze nagranie z maleństwem (WIDEO)