w

Serena Williams URODZIŁA! Legendarna tenisistka zdradziła płeć i imię dziecka. Jest pierwsze nagranie z maleństwem (WIDEO)

Serena Williams urodziła - fot. Instagram @serenawilliams
Serena Williams urodziła - fot. Instagram @serenawilliams

Serena Williams jeszcze do niedawna w pełni skupiała się na karierze sportowej. W końcu jednak nadszedł moment, by zadbać o swoją rodzinę i na Met Gali pochwaliła się wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Teraz wyszło na jaw, że maluch jest już na świecie! Chłopiec czy dziewczynka?

Serena Williams to jedna z najpopularniejszych amerykańskich tenisistek. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość sukcesów, dzięki którym stała się prawdziwą legendą tego sportu. Aż 72-krotnie wygrała turnieje WTA, w tym 23 wielkoszlemowe, a o jej osiągnięciach słyszał cały świat. W 2021 roku jej ojciec doczekał się filmu biograficznego pt. King Richard. Zwycięska rodzina, dzięki któremu mogliśmy bliżej poznać historię sportsmenki.

Choć sport na lata zdominował jej grafik, nie zabrakło w nim przestrzeni na życie prywatne i realizację innych, niezawodowych marzeń. Pod koniec 2016 roku Serena zaręczyła się z Alexisem Ohanianem, amerykańskim przedsiębiorcą i współtwórcą serwisu Reddit. We wrześniu 2017 zakochani powitali na świecie córkę, Olympię, która jest ich oczkiem w głowie. Mimo jej narodzin jeszcze przez kilka kolejnych lat tenisistka realizowała się na korcie, zdobywając kolejne tytuły.

Serena Williams urodziła!

Williams niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też długo ukrywała przed fanami, że spodziewa się drugiego dziecka. Dopiero na Gali MET ogłosiła radosną nowinę, prezentując wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Byłam taka podekscytowana, kiedy Anna Wintour zaprosiła naszą trójkę na Galę MET — pochwaliła się na Instagramie.

Od tamtego momentu Serena regularnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których prezentowała internautom rosnący brzuszek. Bacznie śledziła panujące trendy i wraz z mężem zorganizowała huczne przyjęcie, podczas którego ogłosili płeć drugiego maleństwa. Przy tej okazji Alexis Ohanian wyciął żonie psikusa, ponieważ miał ją zdradzić kolor wnętrza tortu, tymczasem ciasto w środku było… żółte. Ostatecznie postanowił zrobić to z większym rozmachem — na niebie pojawił się świecący napis z informacją, że będą mieli drugą córeczkę.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na informację o pojawieniu się nowego członka rodziny Williams-Ohanian na świecie. We wtorek 22 sierpnia na profilu tenisistki na TikToku pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak przysiada się do pracującego męża, a po chwili dołącza do nich Olympia. Sportsmenka poprosiła, by chwilę na nią poczekali, po czym wstała i wróciła do nich z drugim maleństwem owiniętym w kocyk.

@serena

Welcome my beautiful angel

♬ original sound – Serenawilliams

Niedługo po tym na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie całej czwórki. W opisie zamieszczonym pod nim dumna mama ujawniła, że dziewczynka nazywa się Adira River Ohanian.

Pod postem wylała się lawina gratulacji, do których przyłączyła się Iga Świątek. Nasza reprezentantka napisała:

Gratulacje, Królowo! Witaj dziewczynko.

Życzymy Serenie i jej rodzinie wszystkiego, co najlepsze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Karol "Friz" Wiśniewski - fot. Instagram @frizoluszek

Youtuber Karol „Friz” Wiśniewski w ogniu krytyki. Zaniepokoił fanów krótkim vlogiem z wypadu w góry. To mogło się źle skończyć

Rafał Maślak - fot. Instagram @rafalmaslak, Kurnikowski/AKPA

Rafał Maślak w gorzkim wyznaniu o relacjach z ojcem. „Nigdy nie powiedział, że mnie kocha”