w

Rihanna URODZIŁA? ASAP Rocky został tatą po raz drugi. Ujawniono płeć dziecka

Rihanna, ASAP Rocky - fot. Instagram @rihannaofficial
Rihanna, ASAP Rocky - fot. Instagram @rihannaofficial

Rihanna ogłosiła, że jest w ciąży w zjawiskowym stylu, podczas finału Super Bowl. Teraz w sieci pojawiły się informacje, że drugie dziecko pary już przyszło na świat.

Podczas finału Super Bowl zawsze ma miejsce występ światowej gwiazdy. Co roku wszyscy wyczekują, kogo zobaczą podczas wydarzenia. Tym razem w połowie lutego swój koncert dała Rihanna. Impreza odbiła się szerokim echem za sprawą tego, że piosenkarka postanowiła właśnie wtedy pochwalić się brzuchem ciążowym. Kilka godzin później oficjalnie potwierdziła, że razem z partnerem, słynnym raperem ASAP Rockym spodziewają się drugiego dziecka.

Rihanna urodziła

Wokalistka i raper nie unikali blasku fleszy, podobnie jak w przypadku pierwszej ciąży. Pojawili się wspólnie na MET Gali, a artystka wzięła również udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na ogłoszenie o narodzinach dziecka celebrytki.

Jak donosi portal TMZ, słynna para została rodzicami po raz drugi. Piosenkarka urodziła już na początku sierpnia. Doczekała się drugiego syna. Na razie nie zdradzili imienia pociechy, ale z ustaleń zagranicznych mediów wynika, że zaczyna się na literę „R”.

Na początku miesiąca Rihanna w tajemnicy urodziła kolejnego chłopca. Nasze źródła donoszą, że dziecko przyszło na świat 3 sierpnia w Los Angeles. Nie znamy jeszcze imienia, ale wiemy, że zaczyna się na „R” i jest to chłopiec – mówi informator TMZ.

Słynni rodzice jeszcze nie zdecydowali się pochwalić szczęśliwą nowiną. Oboje są nieaktywni w mediach społecznościowych od dwóch tygodni, ale i tak są zasypywani licznymi gratulacjami.

@pantofelek.pl Kliknij + po więcej 😊 #pantofelekpl #rihanna #asaprocky ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Śnieżka Trojan - fot. Instagram @sniezkatrojan

Tiktokerka Śnieżka Trojan publicznie krytykuje wesele swojej siostry. Panna młoda odpowiada. „Płakałam i prowadzący spytał, czy kończymy”

Ewa Minge - fot. Instagram @eva_minge

Ewa Minge znowu o feminizmie. Tłumaczy się z ostrych słów. „To my kobiety rodzimy i wychowujemy mężczyzn”