w

SuperSuper

Lil Masti URODZIŁA! Aniela Bogusz po raz pierwszy została mamą. Znamy płeć i imię maleństwa (FOTO)

Lil Masti urodziła - fot. Instagram @lilmasti
Lil Masti urodziła - fot. Instagram @lilmasti

Lil Masti od wielu tygodni z niecierpliwością czekała na narodziny pierwszego dziecka. Przez ostatnie 9 miesięcy skrupulatnie relacjonowała przygotowania do powitania na świecie nowego członka rodziny, a teraz przekazała radosną nowinę — urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Jak ma na imię?

Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz, to popularna influencerka, która w sieci zadebiutowała jako SexMasterka. Na początku jej content budził liczne kontrowersje, bowiem publikowała odważne filmiki, a przez chwilę próbowała też edukować seksualnie społeczeństwo. Mimo wielu niepochlebnych opinii dorobiła się grona wiernych fanów, którzy w 2019 roku przeżyli prawdziwy szok. Internetowa twórczyni nieoczekiwanie opublikowała pożegnalne nagranie, a krótko po tym usunęła wszystkie profile z mediów społecznościowych.

Mimo tak radykalnego kroku nie zrezygnowała z internetowej działalności. Po krótkiej przerwie odrodziła się niczym Feniks z popiołów, z tym że pod nowym pseudonimem — Lil Masti. W tym krótkim czasie przeszła niebywałą metamorfozę i zajęła się nagrywaniem piosenek. Szybko jednak porzuciła ten pomysł i skupiła się na sporcie. Po kilku walkach w federacjach freak fightowych, podczas których była niepokonana, ogłosiła, że rezygnuje z udziału w tego typu wydarzeniach, ponieważ postanowiła założyć rodzinę. Krótko po tym ogłosiła, że jest w ciąży.

To była ciężka decyzja do podjęcia, bo jednak freak fighty zdominowały moje życie. Stały się całym moim światem, ale podjęcie tej decyzji przyszło mi łatwo. Już od dłuższego czasu z Tomkiem, od dwóch czy trzech lat, mamy ciśnienie, żeby zakładać rodzinę. Zaczęliśmy się starać o dzidzię. Poczułam już takie spełnienie w tym świecie freak fightów, że już mi wystarczy. Nie potrzebuję więcej. Moje marzenie to powiększenie rodziny — tłumaczyła w rozmowie z Pudelkiem.

Teraz influencerka przekazała kolejną radosną nowinę.

Lil Masti urodziła

Lil Masti ogłosiła, że spodziewa się dziecka na bardzo wczesnym etapie ciąży, za co była krytykowana. Mimo obaw internautów szybko okazało się, że wszystko jest w porządku, a maleństwo rozwija się prawidłowo. W ciągu ostatnich 9 miesięcy mogliśmy m.in. podglądać, jak wyglądało pierwsze USG ciężarnej 33-latki oraz przebieg przygotowań do powitania maleństwa na świecie.

Zgodnie z panującymi w mediach społecznościowych trendami, celebrytka wraz z partnerem Tomkiem zorganizowała huczne przyjęcie, podczas którego ogłosili, że spodziewają się córeczki. Wielu widzów oraz koleżanek z branży nie kryło wówczas swojego wzruszenia.

Kilka tygodni później, już podczas baby shower, zakochani przekazali, że dziewczynka otrzyma imię Aria. Choć pomysł ten został skrytykowany przez spore grono internautów, szczęśliwi rodzice nawet przez chwilę nie wątpili w słuszność swojego wyboru i od tamtego momentu jeszcze chętniej celebrowali przygotowania do nowego rozdziału w życiu.

Czas mijał nieubłaganie, a brzuszek Anieli rósł w oczach. Mimo to przez niemal cały czas pozostawała aktywna fizycznie. Regularne treningi na siłowni przystosowane dla kobiet w ciąży sprawiły, że do rozwiązania pozostawała w świetnej formie. W jednym z wpisów zdradziła, że od momentu, w którym osiągnęła życiową formę, przytyła 20 kilogramów.

Forma życia vs Forma i życie
Czyli ja rok temu 63 kg i ja teraz 83 kg.
Postanowiłam zrobić takie porównanie, aby mieć fajną pamiątkę.

Niby ta sama osoba na zdjęciach, ale z zupełnie innymi priorytetami i celami życiowymi.
To niesamowite jak ciało i umysł kobiety zmienia się podczas ciąży. Jeśli chodzi o ciało, to u mnie jest to +20kg i najpiękniejsze dodatnie kilogramy, jakie mogłam sobie wyobrazić.
Początkowo nie było łatwo zaakceptować tych szybkich zmian, ale z każdym miesiącem obserwując wzrost mojego dziecka w brzuszku, coraz bardziej zaczęłam kochać swoje ciało i nową siebie. […] Lubię każdy etap w swoim życiu. Ale obecny etap chyba najbardziej. 

Od dwóch dni w sieci aż huczało od plotek na temat tego, czy Lil Masti urodziła. Nieoczekiwanie ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych, podczas gdy w ostatnich dniach regularnie odzywała się do fanów i pokazywała emocje towarzyszące jej na chwilę przed narodzinami dziecka. Wielu z nich dopytywało, czy wszystko z nią w porządku, a nawet Instagramowi detektywi wyśledzili, jakoby na oficjalnym profilu kliniki pojawił się komunikat o narodzinach jej córeczki, o czym miało świadczyć zdjęcie brzuszka ciężarnej.

W końcu jednak nadszedł długo wyczekiwany moment, do którego Aniela i Tomek przygotowywali się przez ostatnie 9 miesięcy. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie para przekazała, że właśnie zostali rodzicami! Aria przyszła na świat 24 sierpnia 2023 roku.

ARIA WOŹNIAKOWSKA

24.08.2023 r.

Witaj na świecie. Kochamy Cię Aniołku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, w internecie pojawiły się również pierwsze zdjęcia dziewczynki, które roztopiły serca internautów. Okazuje się, że na sali porodowej Lil Masti przez cały czas towarzyszyła fotografka, która uwieczniła ten wyjątkowy moment.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami, do których i my się dołączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Caroline Derpieński - fot. Instagram @carolinederpienski

Nietypowy trening Caroline Derpienski. W samych STRINGACH wylewała siódme poty na siłowni (ZDJĘCIA)

Antoni Królikowski - fot. Gałązka/AKPA

Antoni Królikowski odpowie przed sądem za jazdę autem pod wpływem środków odurzających. Wiadomo, co mu za to grozi