w

Serena William znalazła zastosowanie dla mleka z WŁASNEJ piersi! Leczy nim oparzenia słoneczne. Nagranie stanie się viralem? (WIDEO)

Serena Williams - fot. TikTok @serena
Serena Williams - fot. TikTok @serena

Serena Williams kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą i wciąż karmi piersią. Nieoczekiwanie odkryła inne zastosowania własnego mleka. Skorzystacie z jej metody?

Serena Williams to popularna amerykańska tenisistka, która przez lata święciła triumfy na korcie. Mimo że wyczerpujące treningi oraz turnieje zabierały jej sporo czasu, udało jej się założyć rodzinę. Pod koniec 2016 roku zaręczyła się z Alexisem Ohanianem, amerykańskim przedsiębiorcą i współzałożycielem serwisu Reddit. We wrześniu 2017 zakochani powitali na świecie córkę, Olympię, która niedawno została starszą siostrą. Pod koniec sierpnia sportsmenka urodziła drugą dziewczynkę, Adirę River.

Mimo że Serena nie porzuciła wszystkich obowiązków zawodowych, to większość czasu poświęca opiece nad maluszkiem, ale i nie tylko.

Serena Williams leczy oparzenia słoneczne mlekiem z własnej piersi

Williams karmi Adrię własnym mlekiem, ale jak się okazuje, ma ono także inne zastosowania. Niedawno tenisistka poinformowała, że wyczytała gdzieś, iż pokarm z piersi może wspomagać proces gojenia ran u dzieci. Postanowiła to sprawdzić i faktycznie pomogło. Nie przestała jednak eksperymentować i wpadła na pomysł, by potraktować nim oparzenia słoneczne.

Ostatnio Serena zażywała kąpieli słonecznych i za mocno się opaliła. Najbardziej ucierpiała na tym skóra pod oczami, która wręcz zaczęła ją boleć. Wtedy wpadła na pomysł, by sprawdzić, jak z takimi urazami poradzi sobie mleko z jej piersi. Na opublikowanym na TikToku nagraniu poinformowała, że ma na tyle dużo pokarmu, że spokojnie może dzielić się nim z córeczką. Namoczyła w nim wacik i delikatnie przykładała do oparzeń. Po tygodniu jej problem zniknął!

OK, czy to całkowicie dziwne? Muszę przyznać, że po tygodniu stosowania MOJEGO mleka z piersi pod oczy – zadziałało! – ogłosiła 13-milionowej widowni na TikToku.

Znacie inne właściwości/zastosowania mleka matki?

@serena Ok is this totally weird??? I have to say after a week of using MY breast milk under my eye – it worked! I’m dying to hear your thoughts. Be nice lol 🙈 #momsoftiktok #fyp #foryourpage #serenawilliams #life #beauty #motherhood #momhumour #moms ♬ original sound – Serenawilliams
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wypożyczalnia choinek

Eko Święta. Dlaczego wypożyczenie choinki to doskonały pomysł?

Angelina Jolie - fot. Engelbrecht/AKPA

Angelina Jolie o kulisach sławy. Megagwiazda wyznała szczerze: „nie zostałabym dziś aktorką”