w

Friz podczas pobytu w „więzieniu” ściął włosy. Ale zmiana! „Dlaczego ja to zrobiłem” [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Karol Wiśniewski, znany w sieci jako „Friz”, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego internetu. Youtuber zdecydował się pozbyć swoich charakterystycznych loków i ściął włosy w trakcie wyzwania.

Karol „Friz” Wiśniewski ma tylko 26 lat, a już zdobył rzeszę wiernych fanów. Youtuber i influencer założył słynną Ekipę, która nie tylko cieszyła się popularnością w sieci, ale również zaczęła podbijać sklepowe półki. Pod znakiem marki na rynek trafiły napoje, lody, czy donuty.

Ekipa wydała także własną płytę, która biła rekordy. Kanał Friza na YouTube śledzi aż 4,7 mln subskrybentów, a jego profil na Instagramie obserwowany jest przez 3,5 miliona osób. Karol jest niezwykle popularny szczególnie wśród młodszego pokolenia.

Friz ściął włosy!

Niedawno Friz wziął udział w specjalnym wyzwaniu. Influencer postanowił zamknąć się w „więzieniu”, a jego znajomi meli uprzykrzać mu życie podczas odsiadki. Wszystko było oczywiście nagrywane, a następnie opublikowane na kanale Karola.

Ostatni materiał Youtubera zakończył się w szokujący sposób. Friz zdecydował się zgolić swoje charakterystyczne loki maszynką! Teraz Karol jest niemal łysy, a efektami swojej metamorfozy pochwalił się na Instagramie.

Dlaczego ja to zrobiłem – napisał pod zdjęciem.

Fani zdają się być podzieleni i podczas gdy niektórzy pocieszają Youtubera, iż nie wygląda tak źle, inni żałują, że zmienił wizerunek:

Nie ma tragedii
Wyglądasz teraz staro
Broda dłuższa niż włosy na głowie
Dobrze wyglądasz
Coś ty zrobił
– czytamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sandra Kubicka zaprosiła Joannę Opozdę do… oktagonu. Zdradziła też sekret koleżanek z branży

Edyta Górniak gorzko wspomina ostatni związek: „Moje zaufanie zostało ZDEWASTOWANE”