w

DramatDramat

15-letnia Sara James szokuje na festiwalu w Sopocie. Jej spodnie wzbudziły kontrowersje (ZDJĘCIA)

Sara James fot. Instagram @sara_james_music
Sara James fot. Instagram @sara_james_music

W Sopocie wystartował tegoroczny Top of the Top Festival. W poniedziałkowy wieczór na scenie pojawiła się między innymi Sara James, która zaskoczyła nie tylko wokalnymi popisami, ale także nietypową stylizacją. Kreacja nastolatki nie wszystkim przypadła do gustu.

Sara James ma dopiero 15 lat, ale mimo swojego młodego wieku osiągnęła już spory sukces w show-biznesie. Piosenkarka wygrała „The Voice Kids”, reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior, gdzie zajęła drugie miejsce, a także dostała się do finału „America’s Got Talent” i zachwyciła samego Simona Cowella. Sara w tym roku użyczyła także głosu postaci Ariel w filmie „Mała Syrenka”.

W poniedziałek rozpoczął się Top of the Top Sopot Festival, który potrwa do 24 sierpnia. W Operze Leśnej pojawili się tacy artyści jak m.in. Natalia Przybysz, Margaret, Michał Szpak, Anna Karwan czy Sylwia Grzeszczak. Koncert prowadziły natomiast Paulina KrupińskaGabi DrzewieckaJulia Wieniawa, Anna Senkara, Ola Filipek oraz Małgorzata Rozenek.

Sara James szokuje nietypową stylizacją

Na scenie nie zabrakło także Sary James, która mimo zagranicznych sukcesów nie zapomina o rodzimych wydarzeniach. 15-latka w Sopocie zaskoczyła oryginalną kreacją, która zszokowała internautów.

Sara James sopockiej publiczności zaprezentowała się bowiem w długich blond dredach i czerwonym topie. Największą uwagę przyciągnęły jednak spodnie Sary, które nie tylko wykonane zostały z kilku różnych materiałów, ale były wprost gigantyczne. Do niezwykle szerokich dżinsów 15-latka dobrała białe buty sportowe.

Co ta Sara ma na nogach? Taka piękna dziewczyna a zero stylu ;

Czy artyści nie mogą się normalnie ubrać? ;

Pozwólcie każdemu decydować jak się ubrać. To jest jej styl ;

Straszne stylizacje, przerost formy nad treścią – czytamy komentarze internautów.

Podoba się Wam stylizacja Sary? Zobaczcie zdjęcia poniżej:

Sara James fot. Piętka Mieszko/AKPA
Sara James fot. Piętka Mieszko/AKPA

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Bonnie Aarons - fot. Instagram @bonnieaarons1

Bonnie Aarons, aktorka wcielająca się w tytułową Zakonnicę w serii popularnych horrorów, pozywa studio Warner Bros

Allan Krupa z Angeliką i Edyta Górniak fot. Instagram @ensosynu & @edytagorniak

Allan Krupa rozstał się z dziewczyną. Parze próbowała pomóc nawet Edyta Górniak. Co ich poróżniło? (ZDJĘCIA)