w

Sara James tłumaczy się Wojewódzkiemu z „dojrzałego” wyglądu. „Dlaczego wy chcecie być starsze?”

fot. AKPA / Instagram

W programie u Kuby Wojewódzkiego wystąpiła ostatnio Sara James oraz Bartosz Gelner. Nastolatka usłyszała między innymi pytanie o jej „zbyt dojrzały” wygląd. Po uszach dostała również Roksana Węgiel i Viki Gabor. Jak Sara skomentowała to, że młode dziewczyny wyglądają nieco za bardzo dojrzale jak na swój wiek?

Jako gość w programie u Kuby Wojewódzkiego Sara James udzieliła odpowiedzi nie tylko na temat swojej kariery i dalszych planów. 14- latka została również zapytana o swój wygląd, który niekiedy postrzegany jest jako „zbyt dorosły” przez ludzi. Kuba Wojewódzki nie bał się zadawać pytań o wizerunek piosenkarki.

„Jest sporo kontrowersji związanych z wizerunkiem bardzo młodych dziewczyn. Roxie Węgiel troszkę starsza od ciebie. One wszystkie chcą wyglądać jak kobiety. O Tobie też się mówi, że wyglądasz dojrzalej. Dlaczego wy chcecie być starsze, a nie zachowywać to, co jest największym atutem – młodość” – pytał Wojewódzki.

Sara James zdecydowała, że nie będzie zwlekać z odpowiedzią i podkreśliła, że trzeba odróżniać dojrzałość od „robienia z siebie starszej”.

Wokalistka wyznała, że od zawsze była uważana za starszą, niż jest w rzeczywistości, co jedynie nasiliło się, gdy ze względu na swoją karierę muzyczną zaczęła przebywać z dorosłymi osobami i musi „być bardziej dojrzalsza”.

„Powiem szczerze, że to jest tak… Dojrzałość a robienie z siebie nie wiadomo jakiej starszej to też są dwie inne rzeczy. Bo to, że ja jestem dojrzała na swój wiek, tak mówią… Po pierwsze geny, bo prawda jest też taka, że ja tak miałam zawsze. (…) Nie ważne czy ja mam makijaż, czy nie mam makijażu to zawsze wyglądam na starszą niż jestem. (…) Nie mylmy dojrzałości z tym, żeby robić z siebie bardzo dorosłe. W show biznesie wiadomo, że jak większość ludzi, których widzę to są dorośli ludzie, więc ja też się uczę codziennie nowych rzeczy i wiadomo, że gdzieś tam muszę być szybciej dojrzalsza i muszę trochę tam odłożyć na bok dzieciństwo, ale akceptuję to” – tłumaczy Sara James.

Sara James odznacza się mocnym makijażem, ale w przeciwieństwie do Roksany Węgie, nie zakłada kontrowersyjnych stylizacji. Jej 17-letnia koleżanka z branży już za niedługo stanie się dorosła, ale od dawna szokuje odważnymi strojami. Niedawno nawet Doda postanowiła powiedzieć parę słów o wizerunku Roxie „Ja nawet nie byłam taka hop do przodu” .

Czy faktycznie gwiazdy wyglądają aż tak dorośle?

Źródło: TVN – Kuba Wojewódzki

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Barbara Kurdej-Szatan odsłoniła kulisy swojego życia miłosnego. Z mężem robili to „jak króliki”

Smutne wiadomości z USA. Nie żyje najstarszy pies świata. „Jedyny taki towarzysz w życiu”