w ,

SuperSuper

Simon Cowell z „America’s Got Talent” zwrócił się do Polaków. Oto co powiedział o Sarze James!

fot. Simon Cowell i Sara James (Instagram)

Simon Cowell z amerykańskiego „Mam Talent!” pojawił się zdalnie jako gość specjalny na ramówce TVN-u. Juror zwrócił się do Polaków i wypowiedział się o Sarze James, która niedawno dostała się do finału „America’s Got Talent”.

Sara James stała się znana w całej Polsce po wygranej w czwartej edycji programu „The Voice Kids” oraz zajęciu drugiego miejsca na Eurowizji Junior. 14-latka w ostatnim czasie podbija także Stany Zjednoczone, występując w amerykańskiej wersji programu „Mam Talent!’.

Na początku przygody nastoletniej Polki w „America’s Got Talent” znacząco pomógł jej Simon Cowell, który po występie Sary wcisnął tzw. złoty przycisk, co zagwarantowało jej miejsce w półfinale.

Simon Cowell z przesłaniem do Polaków

24 sierpnia Sara James zaśpiewała w półfinale, zachwycając swoim wykonaniem utworu „Rocket Man” Eltona Johna. Oszołomieni jurorzy wysłali 14-latkę do finału, a Cowell był wzruszony występem Polki.

W czwartek 25 sierpnia obyła się impreza TVN-u, na której zaprezentowano najnowszą ramówkę stacji. Zapowiedziano między innymi nowy sezon polskiej edycji „Mam Talent!”, który wystartuje 3 września.

Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd, ale zaskoczeniem okazało się być krótkie wystąpienie Simona Cowella, który zdalnie połączył się z uczestnikami.

Cześć Polsko! Przede wszystkim chciałbym wam podziękować za Sarę James. To wasz skarb narodowy. Wiem, że macie polską wersję 'Mam talent!’. Teraz już wiem na pewno, że Polska ma talent! Sam jestem częściowo Polakiem – powiedział.

Simon Cowell jest angielskim łowcą talentów i producentem telewizyjnym. Cowell stał rozpoznawalny dzięki sędziowaniu w brytyjskim programie „Pop Idol„. Okazuje się, że babcia Cowella pochodziła z Polski i nazywała się.

Źródło: TVN

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Rozwoziła pocztę, gdy nagle zepsuł się jej samochód i zaatakowało ją pięć psów. 61-latka nie żyje

Motocrossowcy niszczyli mu pole. Rolnik spotkał się z wanadalami. W ten sposób ich ukarał!