w

Sara James już wkrótce wystąpi w finale amerykańskiego „Mam Talent!”. Z kim zawalczy o główną wygraną?

Nicolas Ribs, Sara James, Drake Milligan, Kristy Sellarsv - fot. Instagram @kristysellars, @nicolasribsmagicien, @sara_james_music @drakemilligan
Nicolas Ribs, Sara James, Drake Milligan, Kristy Sellarsv - fot. Instagram @kristysellars, @nicolasribsmagicien, @sara_james_music @drakemilligan

Sara James już 13 sierpnia zawalczy o główną wygraną w programie America’s Got Talent. W finale łącznie wystąpi 11 artystów. Z kim zmierzy się Polka?

Sara James jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Dzięki zwycięstwu w The Voice Kids mogła rozwinąć skrzydła i od roku podbija show-biznes. W międzyczasie miała okazję reprezentować Polskę na Eurowizji Junior, jednak mimo to, że na scenie wypadła fenomenalnie, zajęła 2. miejsce.

14-latka jest bliska osiągnięcia sukcesu na arenie międzynarodowej. Wiosną wzięła udział w castingu do America’s Got Talent, podczas którego oczarowała jurorów swoim głosem. Na scenie zaprezentowała przebój Billie Eilish pt. Lovely. Simon Cowell był nią zachwycony, dlatego też bez chwili zawahania wcisnął złoty przycisk, gwarantując jej miejsce w odcinku półfinałowym. W kolejnym etapie zaśpiewała utwór Rocket Man, który w oryginalne wykonywał Elton John. Także i tym razem świetnie sobie poradziła. Widzowie byli zgodni co do tego, że zasłużyła na miejsce w finale. Z kim zawalczy o główną wygraną? 

Finał America’s Got Talent. Z kim Sara James zawalczy o główną wygraną?

Za nami wszystkie półfinałowe odcinki America’s Got Talent. W ostatnim odcinku talent show zobaczymy występy 11 najbardziej utalentowanych artystów. Z pewnością rywalizacja będzie zacięta, ponieważ główną wygraną jest milion dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje 4 624 400 zł.

Kto zawalczy o zwycięstwo? Poniżej możecie poznać wszystkich rywali Sary James!

 • Kristy Sellars

Kristy Sellars jest tancerką pole dance. Podczas jej występów można zobaczyć nie tylko szereg skomplikowanych akrobacji, ale i cyfrowe animacje, które sprawiają, że całość wygląda spektakularnie. W półfinałowym odcinku zabrała nas do świata pełnego magii. 

 • Drake Milligan

Drake Milligan jest amerykańskim aktorem i piosenkarzem specjalizującym się w muzyce country. Widzowie mogą kojarzyć go z serialu Sun Records, który był emitowany na antenie CMT. W 2018 roku zgłosił się do American Idol, jednak ostatecznie zrezygnował z udziału w programie. W półfinale AGT wykonał utwór Kiss Goodbye All Night, który zachwycił publiczność. 

 • Metaphysic

Metaphysics to duet, który już podczas castingu podbił serca jurorów i publiczności. W jego skład wchodzą Tom Graham i Chris Ume, którym nie można odmówić talentu i pomysłowości. Umiejętnie połączyli rozrywkę i nowe technologie, a każdy ich występ wywołuje salwy śmiechu. Dlaczego? W nieprawdopodobny sposób wykorzystują sztuczną inteligencję. Podczas każdego występu na scenie pojawiają się wokaliści, którzy stają przed kamerami. Obraz z nich wyświetlany jest na ekranie za ich plecami, z tym że widzimy na nim… jurorów AGT! W półfinałowym odcinku Simon Cowell, Howie Mandel i Terry Crews zaśpiewali operę Nessun Dorma. Ich reakcje były nieprawdopodobne. 

 • Avery Dixon

Avery Dixon ma 21 lat i jest saksofonistą. Ma za sobą bardzo trudną przeszłość. Urodził się jako wcześniak, przez co jego wygląd i głos nie były zwyczajne. Rówieśnicy przez wiele lat mu z tego powodu dokuczali. Nie przeszkodziło mu to jednak w osiągnięciu sukcesu — podczas castingu Terry Crews wcisnął złoty przycisk, gwarantując mu miejsce w półfinale. 

 

 • Chapel Hart

Chapel Hart to grupa, która także wykonuje muzykę country. W jej skład wchodzą siostry Danica Hart i Devynn Hart oraz ich kuzynka Trea Swindle. Utalentowane panie mają na swoim koncie dwa albumy studyjne i siedem singli. Jurorzy podczas castingu byli zgodni co do tego, że zasługują na złoty przycisk. 

 • Yu Hojin

Yu Hojin pochodzi z Korei Południowej i jest… magikiem! 29-latek przez 7 lat występował z grupą The Illusionists i odnosił ogromne sukcesy. W 11. edycji show miał okazję zaprezentować się z nimi jako wykonawca gościnny w America’s Got Talent. Kilka lat później grupa raz jeszcze próbowała zawalczyć o wygraną, jednak nie udało jej się przejść do finału. Jego występ wywołał sporo wątpliwości. Simon Cowell sceptycznie ocenił popis magika, jednak pozostali jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jego talentu. W półfinałowym odcinku nagrodził go owacjami na stojąco. 

 • Mike E. Winfield 

Mike E. Winfield to stand-uper, który w półfinałowym odcinku rozbawił widzów i jurorów do łez. Howie Mandel zapowiedział, że jeśli nie przejdzie do finału, to wystąpi przed nim w Westbury Theatre w Nowym Jorku. Na szczęście widzowie docenili jego talent i już we wtorek zawalczy o milion dolarów. 

 • Mayyas

Mayyas to libańska grupa taneczna, której nie mogło zabraknąć w America’s Got Talent. Na castingach oczarowali Sofię Vergarę, która zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk. Ich występ bije rekordy popularności na YouTube — dotychczas wyświetlono go ponad 16 mln razy! W półfinale zaprezentowali jeszcze wyższy poziom. Co tu dużo mówić, każdy choreograf po obejrzeniu tego odcinka z pewnością miał ciarki, widząc, jak doskonale zsynchronizowani są tancerze. 

 • Nicolas RIBS 

Nicolas Ribs pochodzi z Francji i podobnie jak Yu Hojin jest magikiem. W 2019 roku próbował swoich sił w formacie La France Incroyable Talent, gdzie dotarł do półfinału. Jego występy budzą ogromne zainteresowanie, ponieważ do wykonywania sztuczek używa cyfrowego ekranu. 

 • Celia Muñoz

Celia Muñoz jest 11. półfinalistką, która dostała Dziką Kartę. Zadaniem jurorów było wytypowanie czterech uczestników, którzy według nich zasłużyli na miejsce w finale, a widzowie wybrali jednego z nich. Ich wybór padł na hiszpańską śpiewaczkę operową, która jest komiczką i… brzuchomówczynią. W półfinałowym odcinku wystąpiła z Sarą James, jednak wówczas nie miała szans na przejście do kolejnego etapu, ponieważ Polka zdaniem głosujących wypadła o niebo lepiej. 

Koniecznie weźcie udział w naszej sondzie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Pytanie z

  Czy Sara James ma szanse na zwycięstwo w America’s Got Talent?

  Sara James wystąpiła w półfinale AGT - fot. screenshot YouTube @America's Got Talent
  • Tak
  • Nie
 • Pytanie z

  Kto według was stanowi dla Sary największe zagrożenie?

  Nicolas Ribs, Avery Dixon, Drake Milligan, Kristy Sellarsv - fot. Instagram @kristysellars, @nicolasribsmagicien, @averydixononsax, @drakemilligan
  • Kristy Sellars
  • Drake Milligan
  • Metaphysic
  • Avery Dixon
  • Chapel Hart
  • Yu Hojin
  • Mike E.W Winfield
  • Mayyas
  • Nicolas RIBS
  • Celia Munoz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kto pojawi się w polskiej delegacji na pogrzebie królowej - fot. Instagram @theroyalfamily

Polska delegacja pojawi się na pogrzebie królowej Elżbiety II. Wiadomo, kto wejdzie w jej skład

Anna Wendzikowska nie wytrzymała. „Byłam zdradzana w trakcie ciąży”. Pokazała dowody