w ,

Już za chwilę finał amerykańskiego „Mam talent!”. Sara James podzieliła się receptą na sukces

fot. AKPA / NBC

Sara James wyjawiła swoją receptę na sukces, która pozwoliła jej osiągnąć wielkie sukcesy w wieku zaledwie 14-lat. Czy uda się jej wygrać amerykańską edycję „Mam talent!’ i zdobyć milion dolarów? Finał już się zbliża!

O Sarze James słyszeli chyba niemal wszyscy. Nastolatka w 2021 r. zdobyła serca Polaków, wygrywając program „The Voice Kids” oraz zdobywając drugie miejsce w Eurowizji Junior z utworem „Somebody”.

Obecnie 14-letnia Polka podbija amerykańską scenę, występując w „America’s Got Talent”, czyli odpowiedniku „Mam talent!”. Sarę od początku pokochała publiczność i jurorzy, a jeden z nich, Simon Cowell, ostatnio zwrócił się nawet do Polaków.

Recepta na sukces Sary James

W półfinale Sara James wykonała utwór Eltona Johna „Rocket Man” i przeszła do kolejnego etapu, w którym będzie walczyć o zwycięstwo i nagrodę główną w wysokości 1 miliona dolarów.

Sara aktualnie przebywa w Los Angeles, gdzie przygotowuje się do udziału w finale i codziennie ćwiczy, aby jak najlepiej zaprezentować się w finale.

Mimo to nastoletnia gwiazda znalazła też czas dla polskich fanów i udzieliła wywiadu w „Dzień Dobry TVN”. Sara James podczas rozmowy z dziennikarką TVN zdradziła swoją receptę na sukces:

Nie możemy się poddawać, bo na naszej drodze będzie masa ludzi, którzy powiedzą nam „nie, nie nadajesz się”, albo będą dużo mówić, ale sami nic nie będą robić. Trzeba słuchać serducha, być szczerym w tym wszystkim i otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymam. Iść po swoje i się nie poddawać, bo życie nie jest proste – powiedziała.

Kiedy Sara zawalczy o zwycięstwo? Gdzie obejrzeć finałowy występ?

Sara James już 13 września weźmie udział w wielkim finale amerykańskiego „Mam Talent”. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później, więc o ewentualnym zwycięstwie Polki dowiemy się 14 września.

Finałowy występ można oglądać na oficjalnej stronie stacji NBC lub na oficjalnym kanale YouTube, na którym nagranie powinno pojawić się niedługo po emisji w NBC,

„America’s Got Talent” będzie także dostępne do obejrzenia w Telewizji WP, ale dopiero w niedzielę 18 września, więc kilka dni po emisji w USA. Odcinki będą zaczynać się o godz. 19.50.

Trzymamy za nią kciuki!


Źródło: Dzień Dobry TVN ; NBC

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Okazała radość w niecodzienny sposób. Po wygranej walce… pokazała biust [VIDEO]

Jacek Kurski, Joanna Kurska - fot. AKPA/Kurnikowski

Joanna Kurska wraca do pracy w TVP po odwołaniu Jacka Kurskiego! Czeka na nią wysokie stanowisko