w

Rozwoziła pocztę, gdy nagle zepsuł się jej samochód i zaatakowało ją pięć psów. 61-latka nie żyje

fot. Facebook / materiały policyjne

Pięć psów zagryzło na śmierć kobietę rozwożącą pocztę dla US Postal Service po tym, jak jej ciężarówka zepsuła się wzdłuż drogi w północnej Florydzie.

61-letnia Pamela Rock zmarła w wyniku obrażeń, które odniosła w przerażającym ataku psów. Grupa agresywnych zwierząt oddaliła się od niej dopiero, gdy na pomoc kobiecie pospieszyli miejscowi, którzy usłyszeli jej krzyki.

Policjanci z biura szeryfa Putnam County w stanie Floryda powiedzieli, że gdy w niedzielę po południu przybyli na miejsce wezwania, krwawiąca kobieta leżała na ziemi.

Pani Pamela Rock jest wspominana jako życzliwa kobieta, która przynosiła dzieciom cukierki podczas dostarczania poczty. Okoliczni mieszkańcy są zrozpaczeni jej śmiercią.

Psy były zmorą sąsiedztwa

Do ataku zbiegłych z jednej z posesji psów doszło, gdy furgonetka kobiety zepsuła się na ulicy podczas trasy.

Władze przekazały, że pięć psów uciekło, odsuwając kamienie, które zabezpieczały dół ogrodzenia. W ciągu ostatnich trzech lat aż cztery razy skarżono się na agresywne zwierzęta.

The New York Times zacytował mieszkającego w okolicy mężczyznę, który powiedział, że psy „cały czas skakały przez ogrodzenie” i wcześniej zabiły pieska rasy Chihuahua.

Mieszkańcy przekazali, że starszy mężczyzna, który jest właścicielem psów, został wcześniej upomniany, ale nic się nie zmieniło.

Próbowali odstraszyć psy


Gdy doszło do ataku, kilku sąsiadów próbowało strzelać w powietrze, by odstraszyć psy, ale zwierzęta atakowały kobietę tak zaciekłe, że nie zareagowały na hałas.

„Sąsiedzi musieli fizycznie odciągnąć od niej psy” – relacjonuje jeden ze świadków.

Kobieta mocno krwawiła i świadkowie zdarzenia zaczęli udzielać jej pierwszą pomoc do czasu przyjazdu karetki.

Pani Rock została następnie przetransportowana do specjalistycznego centrum w Gainesville, lecz lekarzom nie udało się jej uratować.

Dochodzenie w sprawie trwa

Psy zostały przejęte przez odpowiednie służby i zostaną uśpione. Władze przekazały, że atak jest przedmiotem dochodzenia i że możliwe jest, że właściciel usłyszy zarzuty.

Osoby skazane za nieumyślne spowodowanie śmierci z powodu zaniedbania mogą otrzymać do 15 lat więzienia i grzywnę do 10 000 dolarów.

Źródło: Daily Mail ; Putnam County Sheriffs Office

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wściekły słoń rozerwał swojego opiekuna na pół, po tym jak „oszalał”. Mężczyzna zmuszał go do ciągnięcia drewna w upale

Simon Cowell z „America’s Got Talent” zwrócił się do Polaków. Oto co powiedział o Sarze James!