w

SuperSuper

Sara James ruszyła na podbój amerykańskiego Mam talent! Jurorzy oniemieli, gdy usłyszeli jej głos. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał!

Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent
Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent

Co tu dużo mówić. Jesteśmy świadkami narodzin międzynarodowej gwiazdy! Sara James długo trzymała w tajemnicy, że pojawi się w America’s Got Talent. Dopiero na kilka dni przed premierą odcinka z jej udziałem przekazała radosną wieść. Jak sobie poradziła?

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Głośno o niej zrobiło się w momencie, w którym pojawiła się na castingu do The Voice Kids w ubiegłym roku. Gdy tylko zaczęła śpiewać, jurorzy byli nią oczarowani i z miejsca okrzyknęli ją polską Whitney Houston. Przez kolejne etapy szła jak burza i bez trudu pokonała swoich rywali w finale.

Młoda wokalistka miała okazję reprezentować Polskę na konkursie Eurowizja Junior, jednak nie udało jej się powtórzyć sukcesu z poprzednich lat i rywalizację ukończyła na 2. miejscu. Na swoim koncie ma kilka popularnych singli, jednak to dla niej za mało. Właśnie ruszyła na podbój Stanów Zjednoczonych!

Sara James wystąpiła w America’s Got Talent

Sara długo ukrywała przed fanami, że pojawi się w popularnym amerykańskim talent show. Dopiero 30 maja poinformowała, że przy okazji wizyty w Los Angeles zgłosiła się na casting do America’s Got Talent.

Guys! W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i … wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent‼️Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak mi poszło — koniecznie obserwujcie social-media moje i @agt – a jeśli dacie radę to oglądajcie! Dziękuje za Wasze ciągłe wsparcie! Love you!

Wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję odcinka z jej udziałem. Ten został wyemitowany we wtorek 14 czerwca o godzinie 2.00 czasu polskiego. 14-latka wprost oszołomiła jurorów! Na scenie zaprezentowała utwór Billie Eilish pt. Lovely i poradziła sobie z nim wprost wyśmienicie. Gdy tylko przestała grać muzyka, publiczność oraz oceniający występy Simon Cowell, Howie Mendel, Sofia Vergara oraz Heidi Klum zerwali się na równe nogi i zaczęli oklaskiwać jej występ. Pierwszy z nich był pod ogromnym wrażeniem jej talentu.

Sara, Sara… Mieliśmy tu wielu wokalistów przez te wszystkie lata, ale… WOW! To są takie momenty… To było doskonałe, ale… jesteś prawdziwą gwiazdą, która ma w sobie blask. To jest Twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niewiarygodne uczucie robić to przed amerykańską publicznością, bo jak się domyślam, to było twoje marzenie. Pamiętam, jak ja przyjechałem do Ameryki po raz pierwszy 20 lat temu i to był moment, którego nigdy nie zapomnę i chciałbym sprawić, aby to był również moment, którego Ty nie zapomnisz na zawsze! – mówił Simon.

Gdy skończył mówić, wstał i… nacisnął złoty przycisk! To oznacza tyle, że Sara przeszła już wszystkie pozostałe etapy i teraz zobaczymy ją dopiero w odcinkach na żywo.

Poniżej możecie obejrzeć zniewalający występ nastoletniej gwiazdy, która na naszych oczach wyrasta na światowej sławy gwiazdę.

Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za wygraną!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zusje - fot. screenshot YouTube, Instagram @zusjeofficial2.0

Zusje pokazała, jak wygląda jej twarz po walce z Lil Masti. Oko jest w nie najlepszym stanie. Na co przeznaczyła wygrane pieniądze?

Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent

Amerykanie oszaleli na punkcie Sary James! Po jej występie w America’s Got Talent internet zalała fala komentarzy. Co piszą?