w

SuperSuper

Sara James znów pojawi się w amerykańskiej telewizji. To będzie niezapomniane show! Kiedy będzie można zobaczyć jej występ?

Sara James i Simon Cowell (fot. Piętka Mieszko/AKPA ; Instagram)

Sara James w ubiegłym roku odniosła ogromny sukces i zwieńczyła go występem u boku Black Eyed Peas podczas Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem. Teraz nastolatka ponownie udaje się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wystąpi w wyjątkowym show.

Sara James dała się poznać szerszej publiczności dzięki wygranej w programie „The Voice Kids”. Nastolatka reprezentowała następnie Polskę na Eurowizji Junior i zajęła wysokie, drugie miejsce. We wrześniu ubiegłego roku młoda wokalistka wystąpiła natomiast w amerykańskiej wersji „Mam talent”.

Choć Sarze nie udało się wygrać 17. edycji „America’s Got Talent” i ostatecznie uplasowała się ona poza podium, nastolatka zachwyciła amerykańską publiczność i jurorówSimon Cowell wcisnął dla niej złoty przycisk i wielokrotnie wypowiadał się o niej w samych superlatywach. Teraz okazuje się, że Polka powróci do programu!

Sara James wystąpi w wyjątkowym show

Wielkimi krokami zbliża się występ Sary James w gwiazdorskiej edycji amerykańskiego „Mam talent”. W tym wyjątkowym show pojawią się wszyscy zwycięzcy i finaliści poprzednich edycji, a także uczestnicy, których wyjątkowo pokochała publiczność.

14-letnia Polka zaprezentuje swoje umiejętności w drugim odcinku „AGT: All-Stars”, który wyemitowany zostanie w nocy z 9 na 10 stycznia polskiego czasu. Występ Sary wkrótce po zakończeniu show będziemy mogli obejrzeć także na platformie YouTube. O awans do ścisłego finału nastoletnia wokalistka będzie konkurować z naprawdę mocnymi rywalami, a do dalszego etapu przejdzie zaledwie dwóch uczestników – faworyt widzów oraz laureat tzw. złotego przycisku.

W tym samym odcinku pojawią się: Detroit Youth Choir (14. sezon amerykańskiego „Mam talent”), Divyansh and Manuraj, (muzycy z indyjskiego „Mam talent”), balerina Vitoria Bueno (niemiecki „Mam talent”), Malevo (11. sezon „Mam talent” USA), magik Dustin Tavella (zwycięzca 16. edycji „Mam talent” w USA), Jackie Fabulous (14. sezon amerykańskiego „Mam talent”), Jamie Leahey (brytyjski „Mam talent”), akrobatka Aidan Bryant (16. sezon amerykańskiego „Mam talent”) oraz Tone the Chief (ósmy sezon amerykańskiego „Mam talent”).

Gdy powiedzieli mi, kto będzie występował, wiedziałem, że to będzie genialne. Sara James, Kodi Lee i Detroit Youth Choir wrócili, a byli absolutnie niesamowici – powiedział Simon Cowell, juror programu.

Kibicujecie Sarze?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem! Znamy płeć i imię maleństwa

Vanessa z „Hotelu Paradise” zdradza, czym zajmowała się w Zatoce Sztuki: „Miałam 18 lat i dobrze to wspominam”