w

SuperSuper

Amerykanie oszaleli na punkcie Sary James! Po jej występie w America’s Got Talent internet zalała fala komentarzy. Co piszą?

Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent
Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent

Sara James zachwyciła wszystkich podczas występu w America’s Got Talent! Simon Cowell nie zastanawiając się nawet przez chwilę, wcisnął złoty przycisk. Jak jej występ oceniają Amerykanie?

Sara James w wieku 14 lat odnosi spektakularne sukcesy. Najpierw zwycięstwo w The Voice Kids, później wyjazd na Eurowizję, na której zajęła 2. miejsce, a teraz udział w jednym z najpopularniejszych na całym świecie programów — America’s Got Talent. Jak przyznała, zgłosiła się do niego, by spełnić jedno ze swoich największych marzeń.

Jak byłam mała oglądałam wideo z show na Youtubie i byłam nimi zachwycona. Marzenia się spełniają… – mówiła przed występem.

Polka oczarowała nie tylko publiczność zgromadzoną na castingach, ale i jurorów. Simon Cowell był zachwycony tym, jak perfekcyjnie zaśpiewała utwór Billie Eilish pt. Lovely, dlatego też bez chwili zawahania wstał i wcisnął złoty przycisk, dzięki któremu przeszła wszystkie kolejne etapy i teraz zobaczymy ją już w odcinkach na żywo!

Sara, Sara… Mieliśmy tu wielu wokalistów przez te wszystkie lata, ale… WOW! To są takie momenty… To było doskonałe, ale… jesteś prawdziwą gwiazdą, która ma w sobie blask. To jest Twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niewiarygodne uczucie robić to przed amerykańską publicznością, bo jak się domyślam, to było twoje marzenie. Pamiętam, jak ja przyjechałem do Ameryki po raz pierwszy 20 lat temu i to był moment, którego nigdy nie zapomnę i chciałbym sprawić, aby to był również moment, którego Ty nie zapomnisz na zawsze! 

Internet zalała fala komentarzy pisanych przez fanów talent show z całego świata.

Jak amerykańska publiczność oceniła występ Sary James?

Nagranie z występem Sary James w ciągu kilku godzin od emisji odcinka wyświetlono ponad pół miliona razy, a liczby rosną w zastraszającym tempie. W komentarzach toczy się zacięta dyskusja na temat tego, jak poradziła sobie Polka. To wielki moment, ponieważ już teraz wielu zagranicznych internautów deklaruje, że zostało fanami czternastoletniej artystki.

  • Od razu ją sobie przypomniałem. Wygrała The Voice Kids Poland i była po prostu zbyt idealna. Poszukaj Sary Egwu James i zobacz doskonałość. Cieszę się jej szczęściem.
  • Myślę, że najbardziej imponującą rzeczą w niej jest to, że jej głos nie brzmi tak, jakby miała 13 lat. Ma 18 lat. Słyszysz wielu wspaniałych dziecięcych piosenkarzy i oni mają ciosy, ale nadal brzmią jak dzieci. Brzmi tak dojrzale. Ma wygląd, opanowanie, prezencję sceniczną, a przede wszystkim nieskazitelny głos! Dla mnie była to mistrzowska lekcja płynnego pokazywania wszystkich kolorów i rejestrów Twojego głosu. Nie sądziłem, że będzie w stanie zbudować tak, jak to zrobiła! Ta pierwsza zmiana rejestru w jej mocny głos w głowie w pierwszym refrenie przyprawiła mnie o dreszcze. To było takie gładkie. Mam na nią oko.
  • Potrafi wygrać AGT, ma bardzo dobrą osobowość, jej głos jest niesamowity… Prawdziwa GWIAZDA.
  • Ma wygląd, głos, równowagę i dojrzałość!!! Zrobiła NIESAMOWITE przesłuchanie!!!! Potrójne zagrożenie!!!
  • Nie tylko potrafi pięknie śpiewać, ale i jest piękna.
  • Poświęćmy chwilę ciszy, tak jak Simon, aby pomyśleć o tym, jak jej głos i muzyka odbiją się kiedyś na nas wszystkich. To było niesamowite!
  • Nie mogę się doczekać, żeby pewnego dnia została Top Billboard Artist.
  • Simon dał jej złoty przycisk, to oznacza, że ona naprawdę jest materiałem na super gwiazdę.

Prawda jest taka, że moglibyśmy cytować w nieskończoność. Przejrzeliśmy kilkaset komentarzy i wśród nich znaleźliśmy… tylko jedną negatywną opinię.

Wygrała także Voice Kids w Polsce. Mogę się założyć, że Simon wiedział, kim była i wiedział, że dostanie złotego brzęczyka. Prawdopodobnie zapłacił jej, żeby przyszła do AGT.

Aby podgrzać emocje, zapraszamy was do wysłuchania najnowszego singla Sary James.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sara James w AGT - fot. screenshot YouTube America's Got Talent

Sara James ruszyła na podbój amerykańskiego Mam talent! Jurorzy oniemieli, gdy usłyszeli jej głos. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał!

Anita Włodarczyk - fot. Instagram @anitawlodarczykk

Anita Włodarczyk po akcji ze złodziejem musiała przejść operację. Przez poważną kontuzję jej kariera sportowa zawisła na włosku