w

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Syn Edyty Górniak idzie w jej ślady. Ogłosił, że nie podchodzi do matury. Jakie ma plany na przyszłość? „Jeśli kiedyś przyjdą trudne czasy, będę kombinował”

Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak, Allan Krupa

Allan Krupa podjął już decyzję, która zaważy na całej jego przyszłości. Podobnie jak matka nie zamierza przystępować do matury. Co zamierza robić dalej?

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się w 1986 roku wraz z założonym przez siebie zespołem System B. W krótkim czasie osoby ze środowiska artystycznego doceniły jej talent. Została wyróżniona na koncercie Debiuty, który odbył się podczas 27. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie została aktorką musicalową w teatrze Studio Buffo. W międzyczasie przygotowywała się także do występu na Eurowizji. Zaśpiewała utwór To nie ja!, który zagwarantował jej 2. miejsce.

Edyta po ukończeniu szkoły podstawowej kontynuowała naukę w Technikum Ogrodniczym w Prószkowie. Stamtąd przeniosła się do Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego w Kluczborku. Ostatecznie rzuciła szkołę, będąc w trzeciej klasie, ponieważ w tym czasie przygotowywała się do występu w musicalu Metro i nie była w stanie skupić się na innych obowiązkach. Jej syn także nie planuje podejść do matury. Dlaczego?

Syn Edyty Górniak nie chce podejść do matury. Tłumaczy, czym się zajmie w przyszłości

Allan Krupa zdawał się mieć określone plany na przyszłość. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych podjął naukę w szkole średniej przygotowującej do zawodowej służby wojskowej. Krótko po tym chętnie opowiadała, że chciałby studiować na Akademii Technicznej w Warszawie, a dokładniej na kierunku snajperskim.

Z biegiem czasu nieco zmienił zdanie na ten temat. W ubiegłym roku w jednym z wywiadów przyznał, że w jego ocenie studia to strata czasu. Być może spory wpływ na to miał fakt, że zaczął marzyć o karierze muzycznej.

Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu. Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to – tłumaczył.

Matka także dostrzegła drzemiący w nim talent i z okazji 18. urodzin umożliwiła mu nagranie debiutanckiego singla. To tym bardziej zachęciło go do tego, by iść obraną wcześniej ścieżką. Nagrany przez niego klip odniósł spektakularny sukces – na YouTube obejrzało go ponad 400 tysięcy internautów, a to zaledwie początek jego kariery. Nie mniej jednak teraz tym bardziej nie planuje wracać na studia. Przyznał, że o swoją przyszłość zacznie się martwić wtedy, gdy nastaną trudne czasy.

Nie planuję zdawania matury. Lata szkoły były ciężkie, nie tylko dla mnie, ale i dla rówieśników. Jeśli się jej nie napisze wtedy, kiedy chodzi się do szkoły, żyje się nią i przygotowuje do lekcji, niewiele osób potem do niej podchodzi. Ja już zostawiłem ją za sobą. Ale jeśli kiedyś przyjdą trudne czasy, będę kombinował — powiedział Faktowi.

18-latek zauważył, że szkoła średnia wniosła do jego życia wiele dobrego. Wkrótce opuści jej mury ze sporym bagażem doświadczeń.

Liceum na zawsze zostanie w mojej pamięci jako okres wchodzenia w dorosłość i uczenia się odpowiedzialności. To zostaje w głowie. Szkoła nauczyła mnie wielu rzeczy, w tym tych bardzo życiowych. Na przykład, jak przetrwać w lesie – dodał.

Podczas gdy wielu rodziców nalega, by ich dzieci, chociaż podeszły do matury, Edyta jest innego zdania. Uważa, że dokument ten nie jest w stanie zagwarantować świetlanej przyszłości.

Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy – mówiła rok temu wokalista.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do pierwszego singla syna Edyty Górniak. Myślicie, że tak jak matka, poświęci muzyce resztę swojego życia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa

Agnieszka Woźniak-Starak na wizji punktuje Julię Wieniawę! Poszło o posiadanie psa z pseudohodowli. „To jest dramat”

Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk po raz trzeci w finale Międzynarodowego Bookera! Ta książka to prawdziwy HIT za granicą