w

Hugh Jackman ROZWODZI SIĘ z żoną po 27 latach małżeństwa! Zaskakującą informację przekazali we wspólnym oświadczeniu

Hugh Jackman Deborra-Lee Furness - fot. Instagram @thehughjackman
Hugh Jackman Deborra-Lee Furness - fot. Instagram @thehughjackman

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness byli małżeństwem przez 27 lat i zdawali się być ze sobą naprawdę szczęśliwi. Nikt nie podejrzewał, że ich związek może przechodzić kryzys. Nieoczekiwanie wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. Co napisali?

Hugh Jackman jest jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Na swoim koncie ma role w wielu kinowych hitach, lecz największą rozpoznawalność przyniosły mu filmy: X-Men, w którym zagrał Wolverine’a, Van Helsing oraz  Les Misérables. Nędznicy. Za ten ostatni doczekał się nominacji do Oscara w kategorii najlepszy aktor oraz otrzymał pierwszą w karierze nagrodę Złotego Globu. Zwieńczeniem jego zawodowych sukcesów jest własna gwiazda w Alei Gwiazd w Los Angeles.

Z uwagi na liczne zobowiązania zawodowe, jego grafik pęka w szwach, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu rodziny. W 1995 roku na planie Correlli poznał Deborrah-Lee Furness, dla której stracił głowę i już po kilku miesiącach wziął z nią ślub. Fakt, że ukochana była od niego starsza o 13 lat, nie stanowił dla niego przeszkody. Z biegiem czasu zaczęli poważnie myśleć o powiększeniu rodziny. W maju 2000 roku adoptowali syna Oscara Maximilliana, a w 2006 córkę Avę. Przez 27 lat uchodzili za naprawdę zgrane małżeństwo, dlatego informacja o rozstaniu, zszokowała fanów aktora.

Hugh Jackman się rozwodzi

Nic nie wskazywało na to, że małżeństwo Jackmana i Furness chyli się ku końcowi. Jeszcze w maju pojawili się razem na Gali MET, a w lipcu przyglądali się zmaganiom tenisistów na Wimbledonie. Aktor wielokrotnie podkreślał, że bardzo kocha żonę, a nawet nazywał ją miłością swojego życia.

Ostatnio na łamach magazynu People ukazało się wspólne oświadczenie małżonków, w którym poinformowali, że biorą rozwód. Podkreślili, że są wdzięczni za to, że dane im było przeżyć razem blisko 30 lat, ale nadszedł czas, by ich drogi się rozeszły.

Zostaliśmy pobłogosławieni możliwością spędzenia prawie trzech dekad razem jako mąż i żona w cudownym, pełnym miłości małżeństwie. Teraz nasza podróż się zmienia i zdecydowaliśmy się na rozstanie, by kontynuować indywidualny rozwój. Nasza rodziny zawsze była i będzie dla nas najwyższym priorytetem. Wchodzimy w nowy rozdział z wdzięcznością, miłością i życzliwością — czytamy.

Jeszcze małżonkowie zaapelowali, by uszanowano prywatność ich rodziny w tym czasie. Dodali również, że nie będą więcej komentować tej sprawy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zrozumienie w kwestii uszanowania naszej prywatności, podczas gdy nasza rodzina przechodzi przez tę życiową zmianę. To jedyne oświadczenie, które złożymy w tej sprawie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im powodzenia na nowej drodze życia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Kurowska - fot. Podlewski/AKPA

Joanna Kurowska w wakacje miała poważny wypadek. Konieczna była operacja. Rehabilituje się sprzętem, którego używa Cristiano Ronaldo!

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska startuje z nowym biznesem! Ma on związek z jej zamiłowaniem do BACHATY. Co tym razem?