w

SuperSuper DramatDramat

Sylwia Grzeszczak rozstała się z Liberem! Wokalistka przekazała zaskakujące wieści w oficjalnym oświadczeniu

Liber, Sylwia Grzeszczak - fot. Kurnikowski/AKPA
Liber, Sylwia Grzeszczak - fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak i Liber przez lata uchodzili za jeden z najbardziej zgranych duetów nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Nieoczekiwanie artystka opublikowała oświadczenie, w którym przekazała szokujące wieści. Ich związek to już przeszłość!

Sylwia Grzeszczak i Liber zawsze stronili od mediów i dzielenia się z nimi intymnymi szczegółami z życia prywatnego, przez co niewiele osób wiedziało, że zostali małżeństwem. Ich drogi splotły się jeszcze w czasach, gdy raper występował z grupą Ascetoholix. Wraz z rozwojem, muzycy wpadli na pomysł, by dołączyła do nich wokalistka. Jacek Cygan, który miał okazję poznać Grzeszczak przy okazji castingów do Idola, od razu podrzucił im pomysł, by wysłuchali jej wokalu. Marcin nie tylko był zachwycony głosem 17-latki, ale i urodą.

Z zespołem nagrali trzy piosenki, a później zaczęli się odsuwać. Pod koniec 2008 roku na rynku muzycznym pojawił się ich debiutancki album pt. Ona i on, dzięki któremu byli na językach. Wtedy też zaczęły pojawiać się plotki o ich związku. Przez kolejnych sześć lat milczeli jak zaklęci, aż w końcu w 2014 ogłosili, że wzięli ślub.

Ślub jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości — pisała Sylwia na Facebooku.

Owocem ich relacji jest niespełna 8-letnia Bogna. Przez to, że niechętnie opowiadali o swoim życiu prywatnym, wszyscy zakładali, iż świetnie im się układa. Niestety ostatnie pogłoski okazały się prawdą. Ich małżeństwo to przeszłość.

Sylwia Grzeszczak i Liber się rozstali

Grzeszczak opublikowała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Potwierdziła w nim, że pojawiające się w mediach plotki o kryzysie w ich relacji są prawdą i już kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu. Nikt się tego nie domyślił, ponieważ nadal ze sobą współpracują.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało miejsce podczas festiwalu w Sopocie!

Następnie wyjaśniła, że nadal łączy ich ukochana córka, dla której są gotowi zrobić wszystko:

Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie!

Spodziewalibyście się tego?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Poszło o zawartość jej lodówki. „To się nazywa LENISTWO”

Mateusz Murański - fot. Facebook

Gdzie jest pochowany Mateusz Murański? Jego partnerka przerwała milczenie i zszokowała internautów