w

Joe Jonas i Sophie Turner komentują plotki o ROZWODZIE. Para wydała oświadczenie. „Istnieje wiele spekulacyjnych narracji”

Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet
Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet

Joe Jonas i Sophie Turner należą do grona najpopularniejszych zagranicznych sław. Ona zyskała ogromną sławę jako gwiazda Gry o Tron, a on jest znanym muzykiem. Ich popularność dodatkowo podbiło małżeństwo, dzięki któremu stali się jedną z ulubionych par show-biznesu. Okazuje się jednak, że to koniec.

Joe Jonas jest popularnym muzykiem, który obecnie ponownie występuje w zespole Jonas Brothers wraz z braćmi Kevinem i Nickiem. Cała trójka nie tylko jest równie uzdolniona muzycznie, ale i każdy z nich jest dawno po ślubie. W dodatku każdy ze sławnych braci doczekał się dzieci.

Joe w 2019 roku poślubił aktorkę Sophie Turner, znaną z serialu Gra o Tron. Para na ślubnym kobiercu stanęła dwukrotnie. Pierwsza ceremonia miała miejsce w Little White Wedding Chapel w Las Vegas. Towarzyszyli im wtedy tylko najbliżsi przyjaciele. Z kolei drugi ślub odbył się w tym samym roku w Château de Tourreau w Sarrians. Wydawało się, że muzyk i aktorka są dla siebie stworzeni, aż do teraz.

Joe Jonas i Sophie Turner się rozwodzą

Para przez lata należała do grona najbardziej lubianych związków wśród celebrytów. Fani uwielbiali ich za dystans wobec siebie, swobodę czy poczucie humoru. Wydawało się, że wszystko układa się wręcz idealnie. Celebrycie powitali na świecie dwie córki. Para nawet łączyła życie zawodowe i prywatne, gdyż żona muzyka wystąpiła kilkukrotnie w teledyskach jego zespołu. Jednak ostatnio zaczęły krążyć plotki, jakoby małżeństwo miało przechodzić poważny kryzys. Celebryci postanowili oficjalnie odnieść się do pogłosek.

Po czterech cudownych latach małżeństwa wspólnie postanowiliśmy polubownie zakończyć nasze małżeństwo. Istnieje wiele spekulacyjnych narracji na temat tego, dlaczego, ale tak naprawdę jest to wspólna decyzja i mamy szczerą nadzieję, że wszyscy będą mogli uszanować nasze życzenia dotyczące prywatności dla nas i naszych dzieci — brzmiało oficjalne oświadczenie pary na Instagramie.

Para miała wspólnie zdecydować o rozstaniu. Poróżnić ich miały odmienne style życia. Podobno Jonas jest domatorem, który przez większość czasu opiekuje się dziećmi, zaś Sophie lubi imprezować. Aktorka ponoć często była nieobecna. To miało skłonić muzyka do zakończenia małżeństwa. Jak podają zagraniczne źródła, złożył on oficjalnie dokumenty rozwodowe, a także wniosek o przyznanie mu opieki nad córkami. Jednak muzyk nie ubiega się o prawa do wyłącznej opieki, obowiązkami odnośnie wychowania pociech chce podzielić się z żoną. Zasady, co do tego mają zostać ustalone prawnie.

Lubiliście parę Joe i Sophie? Które z małżeństw Jonasów należało do Waszych ulubionych?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sebastian Fabijański - fot. Instagram @sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański szczerze o swoich walkach w Fame MMA. „Nie jestem fighterem”. Czy ma specjalne warunki w umowie?

Kourtney Kardashian, Travis Barker - fot. Instagram @kourtneykardash

Dramatyczne wieści. Ciężarna Kourtney Kardashian miała OPERACJĘ! Toczyła walkę o życie nienarodzonego synka. Co się stało?