w

Dramatyczne wieści. Ciężarna Kourtney Kardashian miała OPERACJĘ! Toczyła walkę o życie nienarodzonego synka. Co się stało?

Kourtney Kardashian, Travis Barker - fot. Instagram @kourtneykardash
Kourtney Kardashian, Travis Barker - fot. Instagram @kourtneykardash

Kourtney Kardashian w połowie czerwca ogłosiła, że wraz z Travisem Barkerem spodziewają się dziecka. Niestety kilka dni temu muzyk nieoczekiwanie odwołał koncert z powodów rodzinnych. Fani zaczęli martwić się o stan zdrowia celebrytki i mieli rację. Ostatnie dni nie były dla niej łatwe.

Kourtney Kardashian należy do klanu najpopularniejszych sióstr na świecie. Wraz z nimi wystąpiła w reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym mogliśmy podglądać, jak wygląda jej życie prywatne, a w tym sporo się działo. O jej burzliwej relacji z poprzednim mężem, Scottem Disickiem rozpisywały się największe portale plotkarskie. Ostatecznie w 2015 roku podjęli decyzję o rozstaniu i zdaje się, że wyszło im to na dobre, ponieważ obecnie układają sobie życie u boku nowych partnerów.

44-latka związała się z muzykiem Travisem Barkerem. Po kilku miesiącach związku zaręczyli się, a 3 kwietnia 2022 roku wzięli nieoficjalny ślub w Las Vegas. Kolejna, huczna, impreza odbyła się 15 maja 2022 roku w Santa Barbara. Od tamtego momentu chętnie pokazują swoje szczęście w mediach społecznościowych, ale nie od razu poinformowali o zachodzących w ich życiu zmianach. Dopiero podczas koncertu grupy Blink-182 pojawiła się pod sceną z wielkim banerem, na którym napisała, że spodziewają się dziecka. Kolejne tygodnie mijały, a ona pokazywała na Instagramie rosnący brzuszek. Nikt więc nie przypuszczał, że coś złego może się wydarzyć, a jednak…

@pantofelek.pl Kourtney Kardashian i Travis Barker spodziewają się dziecka ❤️ #pantofelekpl #kourtneykardashian #travisbarker #kardashians kourtney kardashian w ciąży #greenscreenvideo ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Ciężarna Kourtney Kardashian miała operację. Walczyła o życie dziecka

W piątek 1 września Blink-182 przyleciał do Europy na planowany od dawna koncert. Niestety w ostatniej chwili występ został przełożony, a na oficjalnym profilu grupy na Twitterze pojawił się komunikat, że Travis musiał wracać do domu przez sprawy rodzinne.

Z powodu pilnych spraw rodzinnych Travis musiał wrócić do domu w Stanach Zjednoczonych. Występy w Glasgow, Belfaście i Dublinie zostały przełożone. Więcej informacji na temat jego powrotu do Europy i przełożonych dat podamy tak szybko, jak to możliwe – czytamy w oświadczeniu.

Fani od razu wiedzieli, że musiało wydarzyć się coś złego, a Barker ich nie uspokoił, publikując na Instagramie zdjęcie spod pokoju do modlitw. Internetowi detektywi zauważyli, że jego ukochana nie dodawała nic w aplikacji od tygodnia, a dotychczas była bardzo aktywna. W końcu paparazzi przyłapali małżeństwo, gdy wychodzili z jednego ze szpitali w Los Angeles. Wtedy już wszyscy mieli pewność, że musiało wydarzyć się coś złego.

Dopiero w środę 6 września Kourtney przerwała milczenie. Opublikowała wpis, w którym na wstępie podziękowała lekarzom, mamie i mężowi, którzy byli przy niej w tych trudnych chwilach.

Zawsze będę wdzięczna moim niesamowitym lekarzom za uratowanie życia naszego dziecka. Jestem dozgonnie wdzięczna mojemu mężowi, który gnał do mnie z trasy koncertowej, by być ze mną w szpitalu i opiekować się mną później, moja opoka. I mojej mamie, dziękuję, że trzymałaś mnie za rękę — zaczęła.

Następnie wyjaśniła, że zdrowie i życie jej nienarodzonego dziecka było zagrożone. Nie była gotowa na taki stres i strach, ponieważ poprzednie ciąże przebiegały bezproblemowo. Tym razem sytuacja była bardzo poważna i lekarze postanowili przeprowadzić operację płodu.

Jako ktoś, kto w przeszłości miał trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach związany z pilną operacją płodu. Nie sądzę, że ktokolwiek, kto nie był w podobnej sytuacji, byłby w stanie zrozumieć takie uczucie strachu. Mam całkowicie nowe zrozumienie i szacunek dla mam, które muszą walczyć o swoje dzieci podczas ciąży.

Na koniec dodała, że wszystko przebiegło bez komplikacji i ich nienarodzony synek ma się dobrze. Post opatrzyła zdjęciem, na którym Travis trzyma ją za dłoń.

Chwała Bogu. Wyjście ze szpitala z moim synkiem bezpiecznym w brzuszku było najprawdziwszym błogosławieństwem

Naprawdę trudno sobie wyobrazić, jak wielki stres musiał im towarzyszyć w ostatnim czasie. Wierzymy, że teraz będzie już tylko dobrze.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joe Jonas, Sophie Turner - fot. Instagram @sophiet

Joe Jonas i Sophie Turner komentują plotki o ROZWODZIE. Para wydała oświadczenie. „Istnieje wiele spekulacyjnych narracji”

Sara Sharif - fot. Surrey Police

10-letnia Sara znaleziona martwa w domu pod Londynem. Załamana babcia z Polski mówi: „była całkiem zmieniona, posiniaczona”. Ojciec zbiegł do Pakistanu