w

Kayah wróci do „The Voice of Poland”?! „Góra” oczekuje od Rinke Rooyensa gruntownych zmian. „Fani show ją lubili”

Kayah, The Voice of Poland - fot. Instagram @kayah_official
Kayah, The Voice of Poland - fot. Instagram @kayah_official

TVP przechodzi gruntowną rewolucję i nowe władze biorą na tapet kolejne popularne formaty. Po programach informacyjnych i Pytaniu na śniadanie nadszedł czas na wielkie zmiany w The Voice of Poland. W następnej edycji nie zobaczymy żadnego z dotychczasowych jurorów?!

Telewizja Polska od kilku tygodni poddawana jest gruntownym zmianom, aby podreperować mocno nadszarpniętą reputację. Po ośmiu latach rządów PiS, nowa władza postawiła na rewolucję, by ponownie przyciągnąć widzów przed ekrany telewizorów. Po zwolnieniach w programach informacyjnych i wymianie całej obsady Pytania na śniadanie nadszedł czas na ratowanie wizerunku The Voice of Poland. Rinke Rooyens miał już otrzymać konkretne polecenie od góry.

Kayah wróci do The Voice of Poland?!

Kayah jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju, choć nieczęsto można zobaczyć ją na czerwonym dywanie. Od lat trzyma się na dystans od branżowych imprez i rzadko udziela wywiadów. Ostatnio w tej kwestii zaszły jednak pewne zmiany, ponieważ premierę miał film Chłopi, do którego nagrała utwór Jesień – Tańcuj, z którym chciała pojechać na Eurowizję 2024. Mimo iż przebój spotkał się z ogromnym uznaniem słuchaczy i stał viralem na TikToku, w preselekcjach zajęła 3. miejsce.

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce wróci na świecznik, ponieważ z ustaleń Plotka wynika, że ma duże szanse na powrót do The Voice of Poland. Jej były mąż miał otrzymać zielone światło na rozpoczęcie przygotowań do następnej edycji muzycznego show, z zastrzeżeniem, że do tego czasu musi skompletować nową ekipę trenerów.

W telewizji jest nowe otwarcie, które ma być zaznaczane na każdej płaszczyźnie. Stąd informacja, że w programie ma nie być gwiazd kojarzonych mocno z telewizją z czasów PiS-u. Żadna Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i gwiazdy tego typu, nie powinny teraz liczyć na angaż. Ludzie mają zobaczyć spektakularne zmiany i nową jakość

– tłumaczyło źródło tabloidu.

Dotychczas występy uczestników oceniali Justyna Steczkowska, Lanberry, Baron i Tomson oraz Marek Piekarczyk. Nowe władze nie chcą jednak, by nowi trenerzy byli kojarzeni z dawną TVP, dlatego też w głowie Rinke miał zrodzić się pomysł, by ściągnąć do The Voice Kayah. Nie tylko ceni sobie jej twórczość i talent, ale ma już doświadczenie jako trenerka. Z zaangażowaniem jej także nie będzie problemu, ponieważ za czasów PiS trzymała się z dala od publicznego nadawcy.

Ona była w pierwszej edycji programu, jeszcze kilka lat przed PiS-em. Później zniknęła z TVP na wiele lat, ale jest gotowa do niej powrócić. Rinke uważa, że angaż takiej wokalistki, jak ona, do jego programu pokazałby jasno, że nawet w rozrywce są nowe rządy i wracają osoby jeszcze niedawno niemile widziane. Wiadomo, że Kayah była przeciwniczką wcześniejszej partii rządzącej. Nie mówiąc o tym, że to byłoby według niego dobre nawiązanie do samego początku programu. Fani show lubili ją w nim

– tłumaczył informator Plotka.

Czy artystka przyjmie propozycję eks męża? Na tę chwilę ciężko stwierdzić. W jednym z wywiadów mówiła, że ma wiele miłych wspomnień z The Voice of Poland, ale też kosztowało ją to wiele stresu, ponieważ przywiązywała się do swoich podopiecznych, a później musiała ich po kolei eliminować. Nie pomagał również fakt, że musiała mierzyć się z krytyką widzów, którzy nie zawsze popierali jej decyzje.

Zawsze było bardzo przyjemnie, byłam w doborowym towarzystwie. Było bardzo wesoło, ale i niewesoło, bo bardzo się przejmowałam swoimi wyborami. Bardzo zaprzyjaźniałam się ze swoimi uczestnikami. Sama idea tego, że muszę ich potem nominować i eliminować z programu, była dla mnie czymś koszmarnym. Nie spałam po nocach, źle się z tym czułam. To nie tylko fun, ale też duża odpowiedzialność. Nie można zapomnieć też o tym, że wraca się na widelec, jest się na świeczniku. Kiedy ludzie nie zgadzają się z wyborami, potrafią być bardzo okrutni w swoich komentarzach

– powiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że Kayah nie zraziła się na tyle, by odrzucić teraz tę propozycję. Jeżeli faktycznie całe dotychczasowe jury zostanie wymienione, to kogo będzie wam brakować najbardziej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska - fot. screenshot Youtube @WojewodzkiKedzierski, Instagram @edytagorniak

Elżbieta Zapendowska ostro o Edycie Górniak. „Krnąbrne dziewczę, które nie doceniało ludzi, obrażało ich, robiło fochy”

Katarzyna Skrzynecka - fot. Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu, filtrów i wachlarza rzęs. W pierwszej chwili ciężko ją rozpoznać (ZDJĘCIA)