w

Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”! Już nikt nie może być pewny swojej posady. Produkcja ma mocnego kandydata na nowego trenera

The Voice of Poland - fot. YouTube
The Voice of Poland - fot. YouTube

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Choć do tej pory przyciągał przed ekrany tysiące widzów oraz cieszył się niezłą opinią, wszystko wskazuje na to, że i tego tytułu nie ominie rewolucja. Tabloid ustalił, że pojawił się pierwszy mocny kandydat na stanowisko trenera. Będzie wielki powrót?

The Voice of Poland to jeden z tych programów, które królują w Telewizji Polskiej od lat. Konieczność wprowadzania roszad jest jak najbardziej zrozumiała, ponieważ upodobania i preferencje widzów stale się zmieniają, a konkurencja nie śpi. Wielu widzów jednak podchodzi do tego niezbyt optymistycznie, ponieważ w ostatnim czasie TVP słynie z przeprowadzania prawdziwych rewolucji, które kończą się masowymi zwolnieniami. W ten sposób pożegnaliśmy m.in. całą dotychczasową ekipę prowadzących Pytanie na śniadanie.

Ostatnio coraz częściej mówi się, że nowe szefostwo wzięło pod lupę The Voice of Poland. Pamiętając, jak skończyło się to w przypadku śniadaniówki, w kuluarach już mówi się o tym, że żaden z trenerów nie może być pewny swojej posady. Raptem kilka dni temu wyciekła informacja, jakoby Rinke Rooyens planował ściągnąć do formatu Kayah, a teraz tabloid podzielił się niezwykle ciekawymi ustaleniami. Ta informacja z pewnością ucieszy młodszą widownię.

Kayah wróci do „The Voice of Poland”?! „Góra” oczekuje od Rinke Rooyensa gruntownych zmian. „Fani show ją lubili”

The Voice of Poland z nowym składem trenerów?

Telewizja Polska ostatnio stawia na osoby, które od dawna nie pojawiały się w stacji. Teraz źródło Pudelka zdradziło, że producenci muzycznego show rozważają ściągnięcie do niego jednego z trenerów The Voice Kids. Nie biorą jednak pod uwagę Edyty Górniak czy Justyny Steczkowskiej.

Produkcja szykuje całkowicie nowe otwarcie, najpewniej nikt nie zachowa posady jurora. Na pewno TVP nie chce stawiać na „diwy”, jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na giełdzie nazwisk pojawił się Dawid Kwiatkowski, którego produkcja chętnie zobaczyłaby w roli jurora

– cytuje portal.

Trzeba przyznać, że z pewnością po takiej zmianie słupki oglądalności mogłyby podskoczyć. Dawid Kwiatkowski ma wielu fanów, a jego nagłe odejście z dziecięcej edycji The Voice było dla widzów niemałym zaskoczeniem. Myślicie, że przyjmie ofertę?

„The Voice Kids” bez Dawida Kwiatkowskiego. Kto zajmie jego miejsce? Pojawiły się pierwsze propozycje

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dorota Szelągowska - fot. Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska tłumaczy, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Podała konkretną kwotę. To dużo czy mało?

Netlifx - nowości marzec 2024

Co nowego na Netflixie w marcu 2024? Najważniejsze premierowe hity