w

SuperSuper

Dawid Kwiatkowski wspomina dzieciństwo. Jego mama była alkoholikiem! „Musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem”

Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska - fot. Instagram @kwiatkowsky, screenshot Youtube @tvnpl
Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska - fot. Instagram @kwiatkowsky, screenshot Youtube @tvnpl

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia na polskiej scenie. Choć dziś nie ma na co narzekać, nie miał łatwej drogi w życiu. Musiał szybko dorosnąć, ponieważ nie miał oparcia w rodzicach.

Dawid Kwiatkowski jest znanym polskim wokalistą. Swoją karierę zaczynał jako nastolatek. Początkowo nagrywał covery piosenek na Youtube. Śpiewał także w zespole Two of Us, z którym wygrał pierwszy konkurs talentów. W 2012 roku wystartował w Must Be the Music. Tylko muzyka. Dzięki temu zyskał rozpoznawalność, a zaledwie rok później wydał swój debiutancki album Biegnijmy. Przez długi czas zasiadał także w fotelu jurorskim muzycznego show. Jednak na początku swojej kariery nie mógł liczyć za bardzo na wsparcie ze strony rodziny, gdyż jego rodzice byli uzależnieni od alkoholu.

Budziłam się i zamiast po kawę sięgałam po alkohol. To miało bardzo duży wpływ na Dawida. Pamiętam, jak stawał w progu i mówił: >>Znów jesteś pijana, nie będę miał śniadania do szkoły<<. Wstyd mi jest. Przegapiłam okres, kiedy on zaczął tworzyć, pisać — mówiła mama artysty w Uwadze!

Okres, kiedy młody artysta zaczął tworzyć i stawiać swoje pierwsze kroki w świecie muzyki ominęły jego rodziców. Jednak Kwiatkowski nie poddał się i postanowił nie tylko zrealizować swoje marzenia, ale także pomóc swojej mamie.

Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska - fot. screenshot Youtube @tvnpl
Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska – fot. screenshot Youtube @tvnpl

Dawid Kwiatkowski uratował mamę

Muzyk nie miał łatwego dzieciństwa. Z powodu problemów rodzinnych musiał szybko dorosnąć. Jego mama borykała się z alkoholizmem. Wokalista postanowił jej pomóc wyjść z nałogu.

Nie wiadomo, jak jej choroba alkoholowa potoczyłaby się dalej, gdyby nie moja interwencja. Zaprowadziłem ją na odwyk, więc musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem. Nie boję się mówić o dzieciństwie, nie użalam się nad sobą. Chcę pokazać wszystkim ludziom, którzy mnie obserwują, że da się. Nie ważne, ile masz środków, jakie masz warunki. Da się spełnić to, o czym marzysz — mówił w programie Uwaga!

Dziś mama artysty nie pije i bardzo wspiera syna. Pojawia się na jego koncertach, a także kilkukrotnie towarzyszyła mu w trakcie nagrań do show. Wystąpili razem w programie Starsza pani musi fiknąć. Muzyk może liczyć na wsparcie dumnej mamy w trudnych chwilach, co jest dla niego ważne i cenne.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Rebel Wilson - fot. Instagram @rebelwilson

Rebel Wilson trafiła do SZPITALA! Gwiazda miała poważny wypadek. „Nie tak chciałam zakończyć ten film”

Natalie Portman, Benjamin Millepied - fot. Instagram @natalieportman

Natalie Portman świętuje rocznicę ślubu samotnie. Aktorkę przyłapano na spacerze po plaży. Zabrakło czegoś ważnego!