w

Rebel Wilson trafiła do SZPITALA! Gwiazda miała poważny wypadek. „Nie tak chciałam zakończyć ten film”

Rebel Wilson - fot. Instagram @rebelwilson
Rebel Wilson - fot. Instagram @rebelwilson

Rebel Wilson jest znaną australijską aktorką. Kojarzona jest przede wszystkim z komedii. Na planie najnowszego filmu miała poważny wypadek. Gwiazda musiała trafić do szpitala, ponieważ doznała urazu.

Rebel Wilson jest popularną aktorką, pochodzącą z Australii. Swoją karierę rozpoczynała na deskach teatru w Sydney. Po raz pierwszy na szklanym ekranie można było ją zobaczyć w filmie Fat Pizza z 2003 roku. Znana jest także z takich produkcji, jak Druhny, Ghost Rider, Pitch Perfect, Oszustki czy Jak romantycznie!

Ostatnie dwa lata przyniosły w jej życiu ogromne zmiany. Gwiazda jakiś czas temu bardzo schudła i odmieniła całe swoje życie. W 2022 roku dokonała publicznie coming outu. Obecnie ma własną rodzinę i udaną karierę. To właśnie przy kręceniu nowego filmu doznała obrażeń i trafiła do szpitala.

Rebel Wilson w szpitalu

Gwiazda spełnia się jako szczęśliwa mama. W zeszłym roku ogłosiła, że spotyka się z łotewską bizneswoman Ramoną Agrumą. Panie niedługo po tym zaręczyły się i wynajęły surogatkę. Ta urodziła im córeczkę, którą obie panie chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Poza rodziną, Wilson kontynuuje swoją karierę aktorską. Na planie jej najnowszego filmu doszło do wypadku.

Nie tak chciałam zakończyć ten film. Trzy szwy i noc spędzona w szpitalu przy scenie kaskaderskiej o czwartej nad ranem — napisała na Instagramie.

Rebel trafiła do szpitala, gdzie lekarze musieli założyć jej szwy. Wszystko w wyniku nieudanej sceny kaskaderskiej. Najnowsza produkcja z udziałem aktorki to Bride Hard w reżyserii Simona Westa. Gwiazda odgrywa tam rolę agentki specjalnej i druhny swojej najlepszej przyjaciółki. Aktorka zapowiedziała jakiś czas temu także swój debiut w krześle reżysera – ma nakręcić musical The Dab, będący adaptacją sztuki teatralnej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official @elaromanowska

Katarzyna Dowbor podsumowuje prowadzącą „Nasz nowy dom”. Romanowska odpowiada! „Jestem podobnego zdania”

Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska - fot. Instagram @kwiatkowsky, screenshot Youtube @tvnpl

Dawid Kwiatkowski wspomina dzieciństwo. Jego mama była alkoholikiem! „Musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem”