w

Katarzyna Dowbor podsumowuje prowadzącą „Nasz nowy dom”. Romanowska odpowiada! „Jestem podobnego zdania”

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official @elaromanowska
Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official @elaromanowska

Katarzyna Dowbor jeszcze niedawno była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Polsatu. Teraz jej miejsce zajmuje aktorka Elżbieta Romanowska, która została nową gospodynią popularnego programu remontowego. Okazuje się, że panie nie mają do siebie żalu.

Elżbieta Romanowska jest znaną aktorką, którą fani kojarzą z takich produkcji, jak Jak się pozbyć cellulitu, Dzień kobiet, BrzydUla czy Ranczo. Od jakiegoś czasu aktorka sprawdza się w nowej roli jako prowadząca programu Nasz nowy dom. Tą pozycję wcześniej zajmowała przez dekadę Katrzyna Dowbor. Jednak w wyniku zmian, jakie wprowadza dyrektor Miszczak, została zwolniona.

Nowa prowadząca jest Bogu ducha winna zmianom. Ktoś ten program prowadzić musi. Jakby nikt nie chciał, to by to oznaczało jego koniec i to byłoby bardzo smutne — przyznała Plotkowi Dowbor.

Jednak dziennikarka nie ma za złego tego, że jej pozycję zajęła Romanowska. Wcześniej przyznała, że utratą stanowiska poczuła się upokorzona. Co na to nowa twarz programu?

Elżbieta Romanowska odpowiada Dowbor

Nowa prowadząca radzi sobie całkiem dobrze, choć przyjmując ofertę pracy miała spory stres, czy aby na pewno sobie poradzi. Fani przyzwyczajeni do obecności byłej gospodynie także mieli spore oczekiwania. Słysząc słowa dziennikarki o programie i swojej osobie, postanowiła odpowiedzieć.

To bardzo miłe. Jestem podobnego zdania. Tak naprawdę nieważne, czy to będę ja. Jak nie ja, to byłby to rzeczywiście ktoś inny. Fajnie jakbyśmy się skupiali na tym, co jest sednem tego programu, czyli pomoc drugiemu człowiekowi. To jest to, co jest w tym programie najważniejsze i co było najważniejsze przez ostatnie lata — powiedziała Romanowska Plotkowi.

Gwiazda podkreśliła, że gdyby nie ona przyjęła posadę to ktoś inny. W końcu po nagłym zwolnieniu Dowbor, ktoś musiał i tak zająć jej miejsce. Program cieszy się bowiem sporą popularnością i oglądalnością.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wciąż boryka się z konsekwencjami wpisu o Straży Granicznej. „Niestety tak to wygląda”

Rebel Wilson - fot. Instagram @rebelwilson

Rebel Wilson trafiła do SZPITALA! Gwiazda miała poważny wypadek. „Nie tak chciałam zakończyć ten film”