w

Katarzyna Dowbor ZNIKA ze studia „Pytania na śniadanie”! Dopiero wróciła do stacji, a tu takie wieści. Wiadomo, kto ją zastąpi

Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Katarzyna Dowbor - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Pytanie na śniadanie nie lubi stagnacji, dlatego krótko po ostatnich zmianach, szykują się kolejne. Z kanapy śniadaniówki wkrótce zniknie uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor. Dlaczego?! Kto ją zastąpi?

Pytanie na śniadanie do niedawna było jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów śniadaniowych. Po niedawnych zmianach poziom oglądalności znacząco spadł, a dotychczasowi fani produkcji odwrócili się od niej, po tym, jak zwolniono całą dotychczasową obsadę. Jej miejsce zajęło pięć nowych par: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Wielu z nich wróciło do Telewizji Polskiej po wieloletniej przerwie. Fakt ten nie wszystkim się spodobał, lecz nowa szefowa śniadaniówki uważa to za dobre posunięcie, ponieważ wymieniła gwiazdy na profesjonalnych dziennikarzy. Ostatnio nawet broniła swojej decyzji w mediach społecznościowych i nieopatrznie obraziła Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela. 33-latka już skomentowała sprawę.

„Pytanie na śniadanie”. Nową szefową nieźle poniosło. Obraziła byłych prowadzących! „Nie ma DURNYCH tancerek i NADĘTYCH chłopczyków” (FOTO)

Ida Nowakowska skomentowała szokujące wpisy nowej szefowej „Pytania na śniadanie”. „UDAWAŁA moją dobrą KOLEŻANKĘ”

Katarzyna Dowbor znika z Pytania na śniadanie

W ciągu kilku ostatnich miesięcy fani Katarzyny Dowbor przeżyli niemałe zaskoczenie. Najpierw została zwolniona przez Edwarda Miszczaka z kultowego programu Nasz nowy dom, a niedługo po tym przyjęła posadę prowadzącej Pytanie na śniadanie. Widzowie stęsknieni za jej widokiem na szklanym ekranie bardzo się ucieszyli, ponieważ to oznaczało, że teraz będą widywali ją częściej.

Niestety, do mediów dotarła informacja, że 65-latka wkrótce zniknie ze śniadaniówki. To ogromne zaskoczenie, ponieważ dołączyła do niej stosunkowo niedawno. Zapytana przez ShowNews o zmiany w programie, nieoczekiwanie wygadała się, że zamierza opuścić studio i wyruszyć w podróż po Polsce.

Mamy nie tylko piękne studio letnie, w którym mamy fantastyczne kwiaty, ja je uwielbiam. Podziwiam ogrodnika, który się nimi zajmuje. Natomiast te wyjazdowe do mniejszych i większych miejscowości będą hitem. Chcemy być bliżej z ludźmi, ja już się [do nich – przyp. red.] szykuję

– odparła.

Od niedawna krążą pogłoski, że do Telewizji Polskiej wróci również Maciej Dowbor, który ostatnio zakończył blisko 20-letnią współpracę z Polsatem. Dziennikarze zapytali o to jego matkę, lecz ta nie chciała wypowiadać się na ten temat, tłumacząc, iż jest to jego prywatna sprawa.

Mój syn jest osobnym bytem i dorosłym człowiekiem. Zawsze jestem z nim w jego decyzjach, ale jego planów nie mogę zdradzać. Nic nie mogę powiedzieć, o plany proszę pytać Macieja

– wybrnęła.

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w Pytaniu na śniadanie?

Skoro Katarzyna Dowbor znika ze studia, rodzi się pytanie, kto ją zastąpi. Jak donosi ShowNews jej miejsce w paśmie wakacyjnym zajmie Grzegorz Dobek, który przez ostatnie trzy lata realizował się jako redaktor naczelny Plejady. Jak wypadnie przed kamerami? Tego nie wiemy, ale widzowie z pewnością dadzą nam znać.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ida Nowakowska, Kinga Dobrzyńska - fot. Instagram @damienkoba_hair, AKPA

Ida Nowakowska skomentowała szokujące wpisy nowej szefowej „Pytania na śniadanie”. „UDAWAŁA moją dobrą KOLEŻANKĘ”

Magdalena Cielecka, Bartosz Gelner - fot. AKPA

Magdalena Cielecka niechętnie opowiada o związku z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Tak mówi o różnicy wieku w relacji: „cieszę się, że ten temat przestaje być TABU”