w

Natalie Portman świętuje rocznicę ślubu samotnie. Aktorkę przyłapano na spacerze po plaży. Zabrakło czegoś ważnego!

Natalie Portman, Benjamin Millepied - fot. Instagram @natalieportman
Natalie Portman, Benjamin Millepied - fot. Instagram @natalieportman

Natalie Portman jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Hollywood. Jakiś czas temu zaczęły krążyć plotki, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. Teraz gwiazdę przyłapano samotną w dniu rocznicy ślubu.

Natalie Portman jest aktywna w branży rozrywkowej od 1993 roku. Zadebiutowała na szklanym ekranie w filmie Leon Zawodowiec, gdzie grała nastoletnią dziewczynkę o imieniu Matylda. Fani kojarzą ją także z takich produkcji, jak Gwiezdne wojny, V jak Vendetta, Zakochany Paryż, Kochanice króla, Czarny łabędź czy Thor.

Prywatnie aktorka spełnia się jako żona i matka. Jednak od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że jej związek nie ma się najlepiej. Mąż miał zdradzić ją z 25-letnią aktywistką, co tylko pogorszyło sytuację pary. Teraz paparazzi przyłapali ją na samotnym spacerze w wyjątkowym dni dla obojga małżonków.

Małżeństwo Natalie Portman się rozpadło?

Aktorka w 2012 roku wyszła za tancerza Benjamina Millepieda. Para doczekała się dwójki dzieci – Alepha i Amalii. Jednak po kilkunastu latach małżeństwa ich związek zaczął podupadać. Dodatkowo, mąż Portman zdradził ją z dużo młodszą aktywistką. Jednak nawet to nie rozbiło małżeństwa, gdyż gwiazda postanowiła dać ukochanemu drugą szansę.

W sierpniu para obchodziła 11. rocznicę ślubu, lecz jak się okazuje, nie spędzili jej razem w typowy sposób dla zakochanych. Aktorkę przyłapano na plaży samą w dniu rocznicy. W dodatku, uwagę przykuł fakt, że nie miała ona na palcu obrączki. Może to sugerować, że kryzy w życiu pary jest o wiele poważniejszy lub nawet doprowadził do ich rozstania. Niestety, na razie nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na temat zakończenia związku ani ze strony aktorki ani tancerza.

Myślicie, że para zdecydowała się na separację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska - fot. Instagram @kwiatkowsky, screenshot Youtube @tvnpl

Dawid Kwiatkowski wspomina dzieciństwo. Jego mama była alkoholikiem! „Musiałem być dorosłym, będąc nastolatkiem”

Doda, Dariusz Pachut - fot. Instagram @dodaqueen @dariuszpachut

Dariusz Pachut w końcu zabrał głos w sprawie plotek. Skomentował rozstanie z Dodą. „Nakręca się spirala”