w

Małżeństwo Natalie Portman przechodzi poważny kryzys. Mąż zdradził ją z 25-latką! „Błagał o wybaczenie”

Natalie Portman, Benjamin Millepieda - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood
Natalie Portman, Benjamin Millepieda - fot. screenshot YouTube @AccessHollywood

W życiu prywatnym Natalie Portman nie układa się najlepiej. Tabloidy ustaliły, że mąż zdradził ją z 25-latką. To jednak nie koniec szokujących ustaleń mediów. Będzie rozwód?

Natalie Portman to popularna amerykańsko-izraelska aktorka, która zyskała ogólnoświatową rozpoznawalność, mając zaledwie 13 lat. To właśnie wtedy debiutowała w Leonie Zawodowcu, który stał się ponadczasowym hitem. Po sukcesie produkcji drzwi do wielkiej kariery stanęły przed nią otworem. Zagrała m.in. w Gwiezdnych wojnach, Thorze, Avengersach i wielu innych produkcjach, które umocniły jej pozycję w branży.

Portman ma na swoim koncie jednego Oscara, którego otrzymała za główną rolę w filmie Czarny łabędź. To właśnie przy okazji prac nad tą produkcją poznała tancerza baletowego, Benjamina Millepieda. Mężczyzna był wtedy w związku, a mimo to z wzajemnością zakochał się w pięknej aktorce. Natalie poślubiła go 4 sierpnia 2012 roku, a owocem ich miłości jest dwoje dzieci: syn Aleph i córka Amalii. Niestety ostatnie doniesienia zza oceanu nie są optymistyczne — ich małżeństwo jest bliskie rozpadu.

Mąż zdradził Natalie Portman

Z najnowszych ustaleń portalu Page Six wynika, że Benjamin dał się ponieść chwili i zdradził żonę. Informację tą przekazała dziennikarzom osoba z ich otoczenia, która podkreśliła, że małżonkowie robią wszystko, by nie dopuścić do rozwodu.

Nie rozstali się i starają się jakoś ułożyć sobie życie. Ben robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła. Kocha ją i ich rodzinę — przekazało źródło tabloidu.

Natalie ponoć jest gotowa mu wybaczyć, ponieważ najważniejsze dla niej jest dobro i szczęście dzieci.

Jej najważniejszym celem jest teraz ochrona dzieci.

Małżonkowie podobno przechodzą kryzys już od listopada ubiegłego roku, ale jak dotąd nie zdecydowali się na rozwód. Z kolei Page Six donosi, że rzekomo już wtedy mieli podjąć decyzję o rozstaniu, ale jak dotąd żadna ze stron tego nie potwierdziła.

Plotki podsyciły zdjęcia z ostatniego festiwalu w Cannes, podczas którego odbyła się premiera najnowszego filmu Natalie Portman. To był ważny moment w jej karierze, jednak na czerwonym dywanie nie sposób było dojrzeć jej męża. W efekcie do zdjęć pozowała sama, ale po imprezie paparazzi przyłapali ją, gdy całowała się z Benjaminem. Później mieli wybrać się razem na koncert Beyonce.

Czy udało im się zażegnać kryzys? Wszystko wskazuje na to, że nie. Na początku czerwca na łamacg magazynu Voici pojawił się artykuł, w którym zasugerowano, że Millepieda zdradził Natalie z 25-letnią aktywistką klimatyczną, Camille Étienne.

Na początku marca gwiazda sagi „Star Wars” odkryła, że jej mąż miał romans z młodą kobietą — czytamy.

Podobno przyłapano ich, gdy wchodzili do tego samego budynku, ale wyszli z niego już oddzielnie, w odstępie około 10 minut. Zaraz po tym, jak opublikowano artykuł, magazyn People przekazał, że tancerz miał błagać żonę o wybaczenie.

On wie, że popełnił ogromny błąd i robi wszystko, co w jego mocy, aby Natalie mu wybaczyła i utrzymała ich rodzinę razem.

Myślicie, że plotki o kryzysie w ich małżeństwie okażą się prawdą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel rozgadała się o ślubnych planach. Zdradziła, czy zmieni nazwisko oraz czy podpisze… INTERCYZĘ

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi

Ukochana Skiby odsłania kulisy ich ślubu. Zrezygnowali z wielu weselnych zwyczajów. „To wszystkich ZSZOKUJE”