w

[VIDEO] Will Smith ma problemy z agresją! Chris Rock to niejedyna osoba, która została przez niego spoliczkowana na oczach tysięcy ludzi.

Will Smith
Will Smith

To już przestaje być zabawne. Will Smith ma poważne problemy z agresją! W sieci ukazało się nagranie, na którym widać, jak policzkuje kolejnego mężczyznę. Najbardziej błahy powód potrafi wyprowadzić go z równowagi.

Will Smith to aktor, który cieszy się międzynarodową popularnością. Światowe media od kilku dni rozpisują się na jego temat, ponieważ podczas gali rozdania Oscarów spoliczkował Chrisa Rocka. Mężczyźni wcześniej byli kolegami i nie można wykluczyć, że z tego powodu komik pozwolił sobie zażartować z jego żony. Sam chyba nie spodziewał się, że sytuacja zabrnie aż tak daleko, ponieważ aktor, który wcześniej głośno śmiał się z jego wypowiedzi, niespodziewanie wszedł na scenę i go uderzył. Wszystko to na oczach publiczności i widzów z całego świata. Po wszystkim wrócił na miejsce i zaczął siarczyście przeklinać.

Przestań do k***y mówić o mojej żonie! – wrzeszczał.

Akademia jest oburzona jego zachowaniem i już następnego dnia wieczorem wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że zamierza pociągnąć go do odpowiedzialności.

Akademia potępia działania pana Smitha. Rozpoczęliśmy oficjalną procedurę analizowania tego incydentu. Na podstawie wyników wyciągniemy konsekwencje, zgodne z naszym regulaminem, standardowymi zasadami postępowania w takiej sprawie i prawem stanu Kalifornia – podkreślono na wstępie.

Aktor oczywiście przeprosił za swoje zachowanie, jednak i tak istnieją spore obawy, że straci pierwszego w karierze Oscara. Na jego niekorzyść przemawia także fakt, że to nie była pierwsza taka sytuacja.

Will Smith ma problemy z agresją

Wszelkie przejawy agresji powinny być potępiane. Wiele wskazuje na to, że Smith ma z nią spore problemy. W przeszłości także zdarzyło mu się uderzyć człowieka na oczach fanów, fotoreporterów i dziennikarzy.

Sytuacja ta miała miejsce blisko 10 lat temu podczas premiery filmu Faceci w czerni 3 w Moskwie. Wówczas jego ofiarą padł Vitalii Sediuk, który przedstawiał się jako reporter jednej ze stacji telewizyjnych. Ukrainiec z niecierpliwością czekał, aż aktor się do niego zbliży. Gdy Will do niego podszedł, ten wyciągnął rękę i go objął. Następnie chciał przywitać się z nim w taki sposób, jak to robi się m.in. w Polsce, czyli całując go w oba policzki, tłumacząc, że tak robi się to w Ukrainie. Aktor od razu go odepchnął i krzyknął:

O co ci, do cholery, chodzi, człowieku?

Chwilę później, nieoczekiwanie, strzelił go w twarz. Wszystko zarejestrowały kamery. Ludzie wokół byli zaskoczeni całą sytuacją, zgromadzeni za reporterami fani krzyknęli. Amerykanin niezwłocznie oddalił się od Vitalija i jak gdyby nigdy nic, zaczął udzielać wywiadu. W jego ocenie, Ukrainiec, chciał pocałować go w usta.

Próbował mnie pocałować w usta… ma szczęście, że go nie uderzyłem. Och, powiedziałem to przed kamerą — wiecie, że wszystko jest w porządku – tłumaczył.

Cóż, na nagraniu dokładnie widać, że mężczyzna oberwał w twarz. Albo liczył na to, że nikt tego nie zauważył, albo dla niego takie „chlapnięcie” w twarz to nic wielkiego. Poniżej możecie obejrzeć całe zdarzenie.

Smith nieco później powiedział, że po tej sytuacji zadzwonił do niego Jay-Z, który powiedział, że Smithowi jeszcze nigdy nie udało się odegrać zabawniejszej roli, niż w trakcie konferencji przed premierą.

Obiektywnie patrząc, sytuacja ta nie wyglądała zabawnie. Takie zdarzenie w ogóle nie powinno mieć miejsca.

Vitalii Sediuk – kim jest?

Sediuk to osoba dobrze znana w show-biznesie. Ukrainiec zasłynął z tego, że bardzo często wycinał gwiazdom żarty. W 2013 roku, podczas rozdania nagród Grammy, niespodziewanie wbiegł na scenę, gdy Adele odbierała nagrodę. Zdarzyło mu się także chwycić za nogi Bradleya Coopera podczas rozdania nagród Screen Actors Guild Awards. W 2014 starał się ukryć twarz w pachwinie Leonardo DiCaprio, jednak ochrona szybko interweniowała i udało im się go odciągnąć.

Podczas festiwalu w Cannes wczołgał się pod suknię Americi Ferrery. Brad Pitt natomiast twierdził, że został przez niego uderzony w twarz podczas premiery filmu Maleficient. W związku z tym zajściem Vitalii otrzymał zakaz zbliżania się do niego.

Mimo wszystko dorośli ludzie nie powinni rozwiązywać takich spraw przemocą.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Skrzynecka, Antek Królikowski

Katarzyna Skrzynecka BRONI Antka Królikowskiego. „Ja znam ich historię od zupełnie innej strony”

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski ma nie najlepsze wieści na kwiecień. „Ludzie będą się czegoś bali”. Nadchodzi wojna?