w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Krzysztof Jackowski ma nie najlepsze wieści na kwiecień. „Ludzie będą się czegoś bali”. Nadchodzi wojna?

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski podzielił się przepowiednią na nadchodzący miesiąc. Nie miał optymistycznych wizji. Co nas czeka?

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym w Polsce jasnowidzem. Od lat współpracuje z policją, której pomaga w poszukiwaniu osób zaginionych. Twierdzi, że jak dotąd udało mu się rozwiązać kilkaset spraw, a na jego stronie internetowej można znaleźć dokumenty to potwierdzające. Skuteczność swoich wizji szacuje na 80% i nie ukrywa, że nie raz zdarza mu się mylić.

Jasnowidz co roku przygotowuje także wizje na nadchodzące 12 miesięcy. Dotyczą one przede wszystkim wydarzeń politycznych w kraju i na świecie, a także skupia się na meteorologii. Za każdym razem podkreśla, że należy to traktować z przymrużeniem oka, ponieważ jest to jedynie eksperyment. Potwierdza to, chociażby fakt, że jego przepowiednia dla Super Expressu na 2012 roku sprawdziła się jedynie w 20%.

Krzysztof Jackowski przepowiada, co stanie się w kwietniu

Jackowski na początku każdego nowego miesiąca dzieli się swoimi przewidywaniami. W najnowszym materiale wideo podkreślił, że ufa swoim przeczuciom, a te podpowiadają mu, że w kwietniu sytuacja w Ukrainie może ulec pogorszeniu.

Z jego słów wynika, że miesiąc ten nie będzie dla Polaków najprzyjemniejszy. Na wstępie zapowiedział, że czeka nas poważny kryzys ekonomiczny. Ma on wynikać przede wszystkim z problemów energetycznych, które pogłębiły się wraz z wybuchem wojny w Ukrainie.

Jest naturalne, że jeżeli u naszego sąsiada wybucha konflikt zbrojny, to my odczuwamy panikę. Ale teraz sytuacja w naszych głowach nieco się uspokoi. Jednak wiele wskazuje na to, że konflikt w Ukrainie będzie trwał długo. Kryzys jest nieunikniony i dotknie rykoszetem Europę. Nasz kraj jest w wyjątkowo trudnej sytuacji, nie należy do bogatych – tłumaczył.

Krzysztof podkreślił, że wkrótce ceny zaczną nagle rosnąć przez sankcje, które Rosja i Chiny nałożyły na Europę.

Ten kryzys się dopiero rozkręci. Europa zacznie się dusić ekonomicznie – dodał.

Jasnowidz skupił się także na wizycie Joe Bidena w Polsce. Z wypowiedzi prezydenta wywnioskował, że Stany Zjednoczone faktycznie mogą okazać w Polsce.

Odniosłem wrażenie, że Biden pokazał „trzymajcie się chłopaki, macie tutaj duży problem”. Sojusz musi mówić jednym głosem, musicie sobie radzić, a my będziemy wam pomagać – dodał.

W jego ocenie sojusz z USA może mieć pozytywny wpływ na przyszłość Polski. Uważa, że gdyby do niego doszło, Rosja nie zaatakuje naszej ojczyzny, choć wojna w Ukrainie może mocno wpłynąć na sytuację militarną i finansową w kraju.

Po co strzelać, wystarczy coś zamknąć, żebyśmy to odczuli – tłumaczył.

Krzysztof Jackowski uspokaja – w jego wizjach nie pojawiło się widmo wojny w Polsce. Mimo to w południowo-wschodniej części kraju może dojść do sytuacji, że ludzie zaczną się ewakuować.

Nie mam odczucia, że w Polsce miałby być konflikt. Nie czuję, żeby Polska miała być napadnięta przez Rosję […].

Mam odczucie, że jeżeli taka sytuacja nastąpi, głęboko ją przeanalizujcie, zanim zaczniecie uciekać. Bo możemy mieć problem z powrotem. Ludzie będą się czegoś bali, trzeba zastanowić się, czy jest sensowne, by zostawić wszystko i uciekać – powiedział.

Trzeba przyznać, że słowa jasnowidza nie napawają optymizmem. Myślicie, że jego przepowiednie mogą się sprawdzić? Poniżej możecie obejrzeć cały materiał wideo:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Will Smith

[VIDEO] Will Smith ma problemy z agresją! Chris Rock to niejedyna osoba, która została przez niego spoliczkowana na oczach tysięcy ludzi.

Marianna Dufek, Kamil Durczok

Była żona Kamila Durczoka ujawniła przyczyny jego śmierci. Wspomniała też o SEKSOHOLIZMIE. Zaskakujące wyznanie