w

Krzysztof Jackowski ponownie poruszył sprawę Iwony Wieczorek. Porażające słowa: „Obawiam się, że ciało może NIE ISTNIEĆ”

fot. YouTube screenshot

Sprawa tajemniczego zaginięcia 19-letniej wówczas Iwony Wieczorek pozostaje nierozwiązana od ponad 12 lat, mimo nagłośnienia przez media i ogromu zaangażowanych środków. W rozmowie z „Super Expressem” jasnowidz Krzysztof Jackowski wrócił do tego tematu. Co takiego powiedział?

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Nastolatka udała się wtedy do jednego z klubów w Sopocie wraz ze znajomymi. Podczas imprezy miało jednak dojść do sprzeczki, po której Iwona zdecydowała się wrócić do domu.

Młoda kobieta nigdy nie dotarła jednak do celu i pomimo dochodzenia oraz szeroko zakrojonych poszukiwań przez ponad 12 lat nie ustalono, co się z nią stało. Ostatnio o komentarz w tej sprawie ponownie poproszono najsłynniejszego jasnowidza w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego.

Profeta najpierw stwierdził, iż nie ma zamiaru wypowiadać się na ten temat i nie powie „ani słowa”, lecz po chwili jego nastawienie trochę się zmieniło i jasnowidz się otworzył.

W mojej głowie jest to dawno zamknięta sprawa. Ostatnią osobą, z którą rozmawiałem o Iwonie Wieczorek, tak na poważnie, był pan redaktor Szostak, który na krótko przed śmiercią napisał książkę „Kto zabił Iwonę Wieczorek?”. Potem nagle zmarł. Nie chcę do tej sprawy wracać. Ja ją w sobie zamknąłem. Wiele lat temu doszło do konfrontacji między mną a kimś. Wtedy dużo wskazywało na to, że z tą sprawą może mieć wspólnego jakiś człowiek – powiedział Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Szokujące słowa o Iwonie Wieczorek

Krzysztof Jackowski podkreślił, że był już przesłuchiwany w tej sprawie przez policję i zaznaczył, że „nie chce się już taplać w tym temacie”. Jasnowidz następnie wypowiedział szokujące słowa.

Obawiam się, że ciało Iwony Wieczorek może nie istnieć. I jeżeli ktoś chce wyjaśnić sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek pod względem znalezienia ciała, to chyba jest to już w tej chwili nierealne – stwierdził.

Należy podkreślić, że wizje i wypowiedzi Jackowskiego trzeba traktować z odpowiednim dystansem, jako że często nie mają one pokrycia w rzeczywistości.

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tak wyglądały dziewiąte urodziny Krzysztofa Juniora! Rutkowscy podzielili się relacją z hucznej uroczystości [ZDJĘCIA]

Laluna - fot. Instagram @lala_laluna_official

Laluna z „Królowych życia” znowu odwiedziła turecką klinikę. Tym razem poprawiła sobie… zęby. Wiemy, ile na nie wydała