w

Jasnowidz Jackowski mówi o maturze 2023. Przewidział, jakie będą pytania! „Z tym wszyscy będą mieli największy problem”

Krzysztof Jackowski - fot. screenshot Youtube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312
Krzysztof Jackowski - fot. screenshot Youtube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Każdy pragnie poznać przyszłość, dzięki czemu może lepiej się przygotować na to, co nadejdzie. W sprawach przewidywania biegu wydarzeń prawdziwą gwiazdą stał się jasnowidz Krzysztof Jackowski. Wyrocznię obserwują rzesze fanów, niecierpliwie czekając na przepowiednie. Teraz słynny wróżbita postanowił dać wskazówki dla tegorocznych maturzystów.

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie najsławniejszym jasnowidzem w kraju. Prowadzi swój kanał na YouTubie i chętnie udziela się w mediach. Jego przepowiednie najczęściej dotyczą bieżących wydarzeń i często są dość mroczne. Mężczyzna nie urodził się jednak z darem, ten pojawił się dopiero w jego późnych latach dwudziestych.

Bardzo często przed snem miałem takie dziwne skojarzenia, które o dziwo się w krótkim czasie sprawdzały. Wydarzały. Byłem tym zszokowany – opowiadał w wywiadzie dla Fakt24.pl.

W wieku 27 lat jasnowidz zaczął zgłębiać temat wizji. Okazało się, że kluczem do ich osiągnięcia były przedmioty związane ze sprawami czy osobami. Udało mu się w ten sposób rozwiązać pierwszą zagadkę, czyli kradzież auta mieszkańca z rodzinnej miejscowości. Szybko wieści się rozeszły, a wróżbita dostawał coraz więcej spraw, w tym także od policji. Pomagał wielokrotnie odnaleźć zaginione osoby, jak zaginioną 19-latkę Iwonę Wieczorek. Niestety, w wielu przypadkach było już za późno i odnajdowano wyłącznie ciała. Dziś jego wizje są codziennością, a ostatnio przepowiedział nawet zadania na maturze.

Krzysztof Jackowski - fot. screenshot Youtube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312
Krzysztof Jackowski – fot. screenshot Youtube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Jackowski przewiduje pytania na maturze

Wróżbita z Człuchowa w wywiadzie dla Super Expressu podzieliła się swoją ostatnią wizją, w której miał przeczucia odnośnie zbliżających się matur, które będą miały miejsce już w maju. Jego przepowiednia dotyczyła konkretnie arkuszy egzaminacyjnych z matematyki i języka polskiego.

Z języka polskiego na 100 proc. będzie taki temat, o którym się mówi pewniak. Nie wiem, co to znaczy. Wszyscy mówią, że będzie i on będzie. Dwa kolejne tematy będą sporym zaskoczeniem. To będą dwa przeciwstawne tematy. Po maturze, mimo takich zaskakujących pytań, wszyscy, którzy przystąpią do egzaminu, będą mówić, że matura była łatwa — powiedział.

Maturzyści mogą według jasnowidza postawić na pewniaka na języku polskim. Zazwyczaj są tematy, które mają większe prawdopodobieństwo pojawienia się w pytaniach egzaminacyjnych. W tym roku także się on pojawi. Sam arkusz ma być w sumie łatwy dla zdających.

Będzie problematyczna. Widzę, jakiś wzór matematyczny, jakieś całki. Z tym akurat wszyscy piszący maturę będą mieć najwięcej problemu. Co ciekawe, wyniki będą zdecydowane lepsze niż w poprzednim roku — wyznał.

Tegoroczna matura z matematyki może okazać się wyzwaniem dla uczniów, ale ostatecznie pójdzie dobrze. Wyniki mają być, mimo trudności lepsze, niż w zeszłym roku. Matematyka najczęściej jednak uznawana jest za jeden z najtrudniejszych arkuszy maturalnych.

Myślicie, że przepowiednia Jackowskiego się sprawdzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Agnieszka Chylińska - fot. screenshot YouTube @MagazynVivaPL

Agnieszka Chylińska zszokowała fanów nową fryzurą i GRZYWKĄ! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. „Fenomenalnie”

Tomasz Komenda - fot. AKPA

Sprawa Tomasza Komendy wciąż żywa. Policjant, który mu pomógł, komentuje: „nigdy bym nie pomyślał, że to się tak skończy”