w

SuperSuper

Oscary 2022. Will Smith na oczach całego świata spoliczkował Chrisa Rocka!

Will Smith, Chris Rock - Oscary 2022
Will Smith, Chris Rock - Oscary 2022

Oscary 2022. Zaskakujące sceny na gali rozdania Złotych Rycerz. Will Smith wyszedł na scenę i spoliczkował Chrisa Rocka! Co go wyprowadziło z równowagi?

Oscary 2022 zapiszą się na kartach historii. To pierwsza gala po pandemii koronawirusa, która przebiegała we w miarę normalnych warunkach i tylko nieliczni zdecydowali się włożyć maseczki. Hollywood postanowiło oddać hołd Ukrainie, która od miesiąca toczy krwawą wojnę z Rosją.

To także dzień, w którym widzowie byli świadkami zaskakującej sceny. Takie obrotu spraw i przejawu przemocy nikt się nie spodziewał.

Oscary 2022. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka

Z pozoru niewinne żarty mogą wyprowadzić z równowagi. Tak też było podczas gali rozdania Oscarów 2022. Jedną z osób wręczających nagrody był komik Chris Rock. Mężczyzna zaraz po wyjściu na scenę zaczął rozbawiać publiczność. Nawet on nie spodziewał się, że może wywołać aż takie oburzenie.

Rock dość uszczypliwie zaczął wypowiadać się na temat Williama Smitha i jego żony, Jady Pinkett Smith, którzy nie doczekali się w tym roku statuetki.

[…] Wiecie, kto ma dziś najcięższą pracę? Pewien aktor i jego żona nie są nominowani. Co oznacza, ona przegra, a on nie może wygrać. Modlę się, żeby Will Smith wygrał. Boże, pozwól mu wygrać. Jayda kocham cię, nie mogę doczekać się G.I.Jane 2 – powiedział.

O ile Smith przez cały czas głośno się śmiał, o tyle jego żona była widocznie zażenowana jego wypowiedzią. Chcą jakoś uratować sytuację, dodał:

To był miły żart.

Nie do końca można się z tym zgodzić. Komik zażartował z tego, że Jayda jest łysa. Aktorka straciła włosy w wyniku choroby. Publicznie na ten temat wypowiada się od 2018 roku. W grudniu 2021 wrzuciła na Instagram nagranie, na którym pokazała głowę. Z jej słów można wypowiedzieć, że w przeszłości trudno było jej się pogodzić z utratą włosów, jednak teraz zdystansowała się do tego i nawet żartuje, że zrobi sobie koronę z dżetów.

Teraz w tym momencie mogę się tylko śmiać. Wszyscy wiecie, że zmagam się z łysieniem i nagle pewnego dnia, spójrzcie na tę linię tutaj. Spójrz na to. Ale wiesz, że mama umieści tam kilka dżetów. Zrobię sobie małą koronę. To właśnie zrobi mama – mówiła.

Will nie potrafił przejść obojętnie obok niezadowolenia żony. Nie zastanawiając się nawet przez chwilę, wstał z miejsca i ruszył w kierunku sceny. Chris Rock był zaskoczony jego zachowaniem i z ust wyrwało mu się tylko O.O. po czym został z całej siły uderzony w twarz.

Smith po zajęciu miejsca na publiczności zaczął głośno krzyczeć:

Nie gadaj o mojej żonie!

Publiczność oniemiała. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej.

Komentując wydarzenie, Karolina Korwin Piotrowska oraz Błażej Hrapkowicz powiedzieli, że mężczyźni mają wyjaśnić całe zajście na bankiecie po gali rozdania Oscarów.

Myślicie, że zachowanie Willa Smitha było właściwe?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ukraina, Oscary 2022

Oscary 2022. Ukraina otrzymała wsparcie na gali! Piękny gest ze strony Hollywood

Oscary 2022, Diuna

Oscary 2022. „Diuna” z największą liczbą Oscarów!