w

Marcin Hakiel otrzymał jeden WARUNEK od swojej nowej partnerki. Chodzi o Cichopek i Kurzajewskiego. „Zgodził się”

fot. Instagram

Choć w ostatnim czasie wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zrobiło się bardzo głośno, Marcin Hakiel nie zabrał głosu w sprawie i konsekwentnie milczy na ten temat. Teraz okazuje się, że ma ku temu dobry powód.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali o rozpadzie swojego związku w marcu 2022 roku. Rozwód sfinalizowano w sierpniu, a dziećmi opiekują się na przemian. Na początku października, świętując swoje 40. urodziny, Kasia Cichopek potwierdziła plotki i oficjalnie przekazała, że jest razem z Maciejem Kurzajewskim. Przyczyniła się do tego Paulina Smaszcz, która zdradziła, iż aktorka przebywa z Kurzajewskim w Izraelu.

Tancerz znalazł już nową miłość i jakiś czas temu zaczął spotykać się z tajemniczą blondynką – Dominiką. Nowa partnerka poznała już dzieci Marcina, a nawet wybrała się z nimi na halloweenowy spacer do miasteczka dyniowego. Para miała zaznajomić się przez internet.

Nowa partnerka postawiła mu jeden warunek

W ostatnim czasie związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołuje wielkie emocje. Atmosferę podgrzała między innymi była żona prezentera, Paulina Smaszcz, która wdała się w wojnę na oskarżenia z Izabelą Janachowską i jej mężem, oraz wielokrotnie uderzyła w Kurzajewskiego.

Choć w sprawie wypowiedziało się wiele osób z polskiego show-biznesu, Marcin Hakiel nie pokusił się o komentarz. Jak donosi „Plotek”, nowa partnerka tancerza poprosiła go, aby nie mieszał się w medialne afery. Dominice bardzo zależy na spokoju i prywatności.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia – zdradził w rozmowie z Plotkiem informator z otoczenia Hakiela.

Okazuje się też, że Dominika ma ponoć dobre relacje z Kasią Cichopek.

Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – dowiadujemy się.

Podjęła słuszną decyzję?

fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Plotek

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje były mąż Pauliny Młynarskiej - fot. AKPA Kurnikowski

Nie żyje były mąż Pauliny Młynarskiej. Michael Moritz był cenionym radiowcem

Magdalena Stępień opowiedziała o hejcie, który spadł na nią podczas walki o życie synka. „Dla mnie jest to kompletny dramat”