w

Katarzyna Cichopek spakowała walizki i wyprowadziła się od Marcina Hakiela! Tabloid ustalił, gdzie teraz mieszka

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek długo zwlekała z decyzją o wyprowadzce, jednak w końcu się na nią zdecydowała. Tabloid ustalił, dokąd się przeniosła.

Katarzyna Cichopek to aktorka, która od ponad 20 lat związana jest z Telewizją Polską. Gdy była nastolatką, zadebiutowała w M jak miłość, z którym związana jest do dzisiaj. Oprócz tego realizuje się jako współprowadząca Pytanie na śniadanie, dzięki któremu zdobyła jeszcze większą popularność.

Ostatnio sporo dzieje się w jej życiu prywatnym. Po 17 latach związku, w tym latach małżeństwa, rozstała się z Marcinem Hakielem. Informacja ta była ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów, ponieważ nic wcześniej nie wskazywało na to, że gorzej się dogadują. Choć od przekazania tej wiadomości minęło już kilka tygodni, jak dotąd żadne z nich nie zdecydowało się ujawnić powodu. Tancerz wspomniał tylko, że ostatnie dni ich małżeństwa nie były najlepsze.

Nie żałuje żadnego dnia z mojego małżeństwa, nawet tych ostatnich, trudnych i bolesnych. Wszystko dzieje się po coś.

Katarzyna Cichopek wyprowadziła się od Marcina Hakiela

Hakiel od jakiegoś czasu jest bardzo aktywny na Instagramie i stara się nawiązać kontakt ze swoimi fanami. Regularnie organizuje na swoim profilu zabawy, podczas których obserwatorzy mogą zadawać mu pytania. Jakiś czas temu jeden z nich zapytał, gdzie obecnie mieszka, na co tancerz odrzekł, że tam, gdzie wcześniej.

Wszystko wskazuje na to, że dotychczas małżonkowie mieszkali razem. Z biegiem czasu Kasia podjęła jednak decyzję o wyprowadzce, o czym poinformował Super Express. Paparazzi przyłapali ją ostatnio pod domem w towarzystwie firmy przeprowadzkowej. Pudelek ustalił, że przeniosła się do mieszkania na Mokotowie, które położone jest zaledwie 400 m dalej od dotychczasowego lokum.

Kasia zabrała swoje rzeczy i zawiozła je w nowe miejsce zamieszkania. Kasia zamieszkała w bardzo ekskluzywnym miejscu na warszawskim Mokotowie – powiedział informator tabloidu.

Byli małżonkowie podobno bez większych problemów dogadali się w kwestii opieki nad dziećmi. Super Express przekazał, że teraz Helenka i Adam będą spędzać tydzień u mamy, a kolejny u ojca. Nieco więcej problemów może im sprawić porozumienie się w kwestii podziału pokaźnego majątku. Dziennik oszacował, że w ciągu 14 lat wspólnego pożycia mogli dorobić się nawet 10 mln złotych, w skład którego wchodzą m.in. dwa mieszkania, luksusowe auta oraz sieć szkół tańca.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk

Ewa Krawczyk zdobyła się na emocjonalne wyznanie przed pierwszą rocznicą śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jej słowa łamią serce

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek zdradziła, czego nie wybaczyłaby Radkowi Majdanowi. „To jest rzecz, która zaburzyłaby totalnie moje poczucie bezpieczeństwa”