w

DramatDramat

[VIDEO] Weszła na przejście w najgorszym momencie. Szokujące nagranie z Katowic

fot. YouTube screenshot

Karetka na sygnale pędziła przez Katowice i starała się jak najszybciej dotrzeć do celu. Na jednym z przejść dla pieszych doszło do szokującej sytuacji. Kobieta weszła na pasy, blokując drogę pojazdu uprzywilejowanego. Nagranie opublikowano w sieci.

Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ulic Bronowskiej i Kościuszki w Katowicach. Nagranie z zajścia w serwisie YouTube udostępnił kanał „STOP CHAM”, który publikuje materiały pokazujące złe zachowania na polskich drogach.

Choć udostępniane przez kanał „STOP CHAM” nagrania często wywołują duże emocje, materiał z Katowic wzbudził znacznie większe niż zwykle oburzenie wśród komentujących.

Weszła na jezdnię przed karetką

Na filmie zarejestrowanym przez zamontowany w karetce wideorejestrator widzimy, jak pojazd uprzywilejowany na sygnale jedzie przez Katowice. Niemal wszyscy uczestnicy ruchu starali się przepuścić ambulans, aby ten szybciej dotarł do celu.

Inaczej zachowała się jednak pewna kobieta, która weszła na przejście dla pieszych tuż przed maską karetki.

Karetka na sygnale, skrzyżowanie i przejście dla pieszych. Zielone światło dla pieszych. Wszyscy przepuszczają karetkę jadącą alarmowo. Poza jedną panią, która była tak zajęta rozmową (miała też słuchawki na uszach), że najprawdopodobniej nie zauważyła ambulansu – czytamy w opisie materiału.

Na nagraniu widzimy, że piesza nawet nie spojrzała w stronę pędzącej na sygnale karetki. Kierowcy udało się w porę zahamował, ale był zszokowany zachowaniem kobiety.

Nie wierzę w to. Normalnie, nie wierzę – powiedział kierowca ambulansu tuż po minięciu pieszej.

Kobieta nie tylko spowolniła dojazd karetki na miejsce, ale i niemal doprowadziła do wypadku. Ciężko uwierzyć, że można zachować się tak nieodpowiedzialnie.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej:

Źródło: STOP CHAM

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Pszczoły użądliły 20-latka ponad 20 tysięcy razy - fot. screenshot ze strony GoFundMe

W trakcie pracy natknął się na gniazdo pszczół. Owady użądliły go 20 tysięcy razy, a 30 połknął! 20-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala

Paulina K. miała romans z Alanem O. - fot. materiały prasowe

Nowe szczegóły w szokującej sprawie z Poznania. 39-letnia Paulina K. miała romans z 17-latkiem! Zmanipulowała go, by zemścić się na 14-letniej Kasi?