w

[VIDEO] Zatrzymali samochody na autostradzie i zaczęli bić się na pięści. Inny kierowca nieco ostudził ich zapał

fot. YouTube screenshot (Frustracje Drogowe)

Na polskich autostradach nie brakuje piratów drogowych czy nieodpowiedzialnych zachowań. Teraz na A4 w Katowicach doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy swoje sprawy postanowili załatwić na drodze.

Nagranie zdarzenia, do którego doszło 15 czerwca na autostradzie A4 w Katowicach, zostało opublikowane przez kanał YouTube „Frustracje Drogowe”.

Na filmie widać, jak jadący autostradą kierowca zauważa zamieszanie na prawym pasie, po czym postanawia podjechać bliżej, aby lepiej ocenić sytuację z mniejszej odległości. Na skraju drogi widać dwóch młodych mężczyzn, którzy walczą na pięści w pobliżu zatrzymanych aut, a pojedynek telefonem nagrywa kolejny mężczyzna.

Gdy chętni do bójki mężczyźni spostrzegli, że samochód autora nagrania podjechał tuż za zatrzymane pojazdy, ich zachowanie uległo zauważalnej zmianie. Bohaterowie filmu nagle stracili zapał do wyprowadzania kolejnych ciosów i ograniczyli się do miotania słów.

Po chwili z zatrzymanych samochodów wychodzą znajomi mężczyzn, którzy namawiają ich do ostatecznego powrotu do pojazdów. Oba auta natychmiastowo udały się w dalszą drogę.

Nagranie zdarzenia możecie oglądnąć poniżej

Źródło: YouTube – FRUSTRACJE DROGOWE

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ojciec utopił troje dzieci - fot. screenshot Twitter @nypost

Bestialstwo! Utopił trójkę dzieci tylko dlatego, że nie chciał ich oddać matce. Policjanci byli przerażeni, gdy weszli do jego domu

Wjechał ciężarówką do rowu i rozwalił 200 skrzynek piwa. „Jak do tego doszło, nie wiem”