w

Nowe szczegóły w szokującej sprawie z Poznania. 39-letnia Paulina K. miała romans z 17-latkiem! Zmanipulowała go, by zemścić się na 14-letniej Kasi?

Paulina K. miała romans z Alanem O. - fot. materiały prasowe
Paulina K. miała romans z Alanem O. - fot. materiały prasowe

Sprawą 14-letniej Kasi żyła cała Polska. Dziewczynka została porwana w biały dzień, a następnie kilkoro oprawców ją torturowało. Teraz na jaw wyszło, że 39-letnia Paulina K., która zaplanowała całą akcję, miała romans z 17-letnim Alanem O.! To jednak nie koniec…

22 lipca ok. godziny 15:30 mama Kasi pojawiła się na posterunku policji w Poznaniu, by zgłosić jej porwanie. Funkcjonariusze szybko ustalili, kto kierował autem marki BMW i po upływie półtorej godziny udało im się je namierzyć. Nie spodziewali się jednak takiego widok. W aucie oprócz 39-letniej Pauliny K. siedział m.in. 17-letni Alan O. oraz jej dwie córki w wieku 13 i 7 lat. Była tam również 14-letnia Kasia, która nie tylko została zgwałcona, ale i ogolona na łyso.

Miała ogoloną część głowy, zgolone brwi, była częściowo rozebrana i miała być zmuszana do innych czynności seksualnych — relacjonował mł. insp. Andrzej Borowiak.

Po czasie ustalono, że powodem porwania i tortur był rzekomy dług za spaloną grzałkę w elektronicznym papierosie.

To był rzekomy dług za elektronicznego papierosa, chodziło o 20 złotych. Córka podejrzanej domagała się zwrotu tych pieniędzy. Ponadto 39-latka stwierdziła, że chciała „ukarać” pokrzywdzoną, bo ta wcześniej miała ją wulgarnie nazwać — powiedział prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Zarówno Kasia, jak i jej bliscy bardzo przeżyli to, co ją spotkało. Jej brat wyznał, że to on jako pierwszy przybył do szpitala i gdy ją zobaczył, przeżył prawdziwy szok.

Byłem pierwszy w szpitalu. Widok okropny. Siostra była ubłocona, brudna. Miała wygolone brwi i włosy. Widać było, że w niektórych miejscach przypalano ją papierosami. Trzęsła się i płakała. Przeżyła piekło — relacjonował Gazecie Wyborczej.

Nieco później jej mama w Uwadze! TVN wyznała, co zwyrodnialcy zrobili jej córce:

Tak, tak. Ciągnięta po ziemi, rozbierana, robili jej zdjęcia. Dali jej alkohol, kazali jej to wypić, oblali ją sokiem, oblali ją piwem i powiedzieli, że jeśli nie zrobi tego, co oni chcą, to ją zabiją.

Teraz na jaw wyszły kolejne, zaskakujące szczegóły.

39-letnia Paulina K. miała romans z 17-latkiem!

W ostatnim czasie sprawie przyglądał się Onet, który dotarł do zaskakujących informacji. Okazuje się, że 39-letnia Paulina K. miała romans z 17-letnim Alanem O., który zgwałcił Kasię. Podejrzana zaprzecza tym doniesieniom, jednak jej młodzi kompani zaczynają otwierać się przed śledczymi, a ich zeznania coraz bardziej ją obciążają. Jak podaje portal, Alan miał potwierdzić, że miał romans z ciocią Pauliną.

17-latek wychowywał się w domu dziecka, jednak na okres wakacji wrócił do rodziców. Paulinę poznał przez jej syna kilka tygodni wcześniej i od tamtego czasu regularnie odwiedzał ją w jej mieszkaniu. Szybko zacieśnili relacje. Zaczęli razem imprezować, racząc się przy tym używkami. Paulina K. już wcześniej miała problemy z alkoholem i narkotykami, przez co w 2013 roku sąd ograniczył jej prawa rodzicielskie.

Onet przekazał, że Alan O. wykazał skruchę i wyznał, że żałuje tego co zrobił. Dodał, że był pod wpływem starszej o 22 lata kochanki. Pozostali nastolatkowie, którzy brali udział w porwaniu, dodali, że się jej bali. Podobno to właśnie ona zaplanowała, jak zemścić się na 14-letniej Kasi, która miała nazwać ją w wulgarny sposób.

Paulina K. podtrzymuje, że nie miała romansu z Alanem. Obecnie oboje przebywają w areszcie, przy czym 17-latka osadzono w jednoosobowej celi, by uchronić go przed innymi osadzonymi. Nie od dziś wiadomo, jak reagują oni na osoby, które dopuściły się gwałtu na dziecku. Za popełniony czyn obojgu grozi nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Weszła na przejście w najgorszym momencie. Szokujące nagranie z Katowic

Kobieta w środku nocy dostrzegła stojące na poboczu dziecko - fot. screenshot Facebook

[WIDEO] W środku nocy zauważyła stojące na poboczu dziecko. Już miała ruszać mu na ratunek, gdy zorientowała się, że to PUŁAPKA!