w

DramatDramat

W biały dzień uprowadzili 14-latkę w Poznaniu! Policja ujawnia przerażające szczegóły. Dziewczynka była TORTUROWANA

Porwali i torturowali nastolatkę z Poznania - fot. Pexels @tookapic
Porwali i torturowali nastolatkę z Poznania - fot. Pexels @tookapic

W piątek około godziny 15:30 na posterunku policji pojawiła się roztrzęsiona matka, która poinformowała o porwaniu jej 14-letniej córki. Oprawcy w biały dzień wciągnęli nastolatkę do auta. To, co zrobili jej później, przyprawia o gęsią skórkę.

Sceny jak z filmu grozy. W piątek, w godzinach popołudniowych kobieta zgłosiła porwanie 14-letniej córki. Jak ustalił Fakt, przekazała funkcjonariuszom, że została wciągnięta do samochodu pod dyskontem znajdującym się na osiedlu Przyjaźni w Poznaniu.

Porwali i torturowali 14-latkę z Poznania

Mundurowi od razu wszczęli poszukiwanie. W krótkim czasie udało im się wytypować auto, w którym mogła znajdować się dziewczynka. Niezwłocznie informację tą przekazano wszystkim patrolom w Poznaniu. Sprawcy poruszali się pojazdem marki BMW. Auto namierzono przed godziną 17.

Nastolatka była w środku. Została uwolniona. W tej chwili przebywa w szpitalu. Jest już bezpieczna — informuje Fakt.

Choć od chwili porwania minęło stosunkowo niewiele czasu, zwyrodnialcy zaczęli torturować 14-latkę. Z informacji podanych tabloidowi przez mł. insp. Andrzeja Borowiaka, rzecznika wielkopolskiej policji wynika, że znęcali się nad nią w obrzydliwy sposób.

Miała ogoloną część głowy, zgolone brwi, była częściowo rozebrana i miała być zmuszana do innych czynności seksualnych — relacjonował policjant.

Funkcjonariusze zatrzymali kilka osób zamieszanych w porwanie. Jak podaje rzecznik, są to przede wszystkim osoby nieletnie.

Zatrzymano dorosłą kobietę, dwie nastolatki i nastolatka. Wszyscy w wieku 13-14 lat. Był też 17-letni chłopak — dodał mł. insp. Andrzej Borowiak.

Czynności w tej sprawie trwają.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się - fot. Instagram @katarzynaglinka

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki rozstali się! „Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu”

Rekin odgryzł mu palec na oczach dziecka. Wszystko się nagrało [VIDEO]