w

Oferuje mężczyznom nietypową usługę. Za jedną noc bierze nawet 6 tys. zł

fot. Instagram

Missy Robinson wzbudziła ostatnio zainteresowanie australijskich mediów. 43-latka oferuje nietypową usługę, za którą jej klienci muszą słono zapłacić. Kobieta twierdzi jednak, że nie narzeka na brak zainteresowania.

Missy Robinson chwali się w mediach społecznościowych, że jest trenerką zaufania i licencjonowaną terapeutką przytulania. Kobieta jest też rzeczniczką zdrowia psychicznego i ambasadorką „SANE Australia”, organizacji zdrowia psychicznego wspierającej osoby w kryzysie.

Ostatnio 43-latka pojawiła się na pierwszych stronach australijskich gazet w związku ze swoją nietypową działalnością. Robinson zajmuje się bowiem… profesjonalnym przytulaniem.

Nawet 6 tys. zł za noc

Kobieta w rozmowie z „Gold Coast Bulletin” przyznała, że nie kryje zadowolenia i dumy z tego, co robi. Missy wyznała również, że za pełną sesję przytulania sam na sam, pobiera od klientów nawet 2 tys. dolarów australijskich.

Choć klientami 43-latki są głownie mężczyźni, nie brakuje również kobiet chętnych na sesję przytulania. Często potrzebują one wsparcia i dotyku np. po zerwaniu. Cennik Robinson zaczyna się od 150 dolarów australijskich za godzinę.

To sami klienci decydują, w jakim miejscu chcą odbyć sesję z „terapeutką przytulania”. Może to być ich własny dom, pokój w hotelu, bądź miejsce wybrane przez Australijkę.

Skąd wzięła pomysł na działalność?

Mimo, że wielu osobom działalność Missy kojarzy się z usługami o charakterze seksualnym, kobieta podkreśla, że robi to jedynie w imię terapii.

Australijka uważa, że uściski są nam potrzebne do prawidłowego rozwoju, funkcjonowania, a nawet przetrwania.

Przed skorzystaniem z usług 43-latki klienci muszą podpisać specjalną umowę, w której podkreślone jest, że wszelki dotyk nie ma charakteru seksualnego.

–  „Moja służba polega na łagodzeniu objawów załamania kontaktu międzyludzkiego” – wyjaśnia.

Źródło: Gold Coast Bulletin ; Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda zdobyła się na osobiste wyznanie. Lubi ostrą zabawę w sypialni? „Kajdanki i skórzany pejcz…”

Kulturysta ożenił się z silikonową lalką. Ich związek miał tragiczne zakończenie