w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Amber Luke ma wytatuowane aż 98 procent ciała. Tak wyglądała przed przemianą! [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Amber Luke zdobyła popularność za sprawą tatuaży, które zajmują 98 procent powierzchni jej ciała. 27-latka chętnie dzieli się szokującymi efektami swojej metamorfozy na Instagramie, a niedawno postanowiła opublikować stare zdjęcia sprzed przemiany.

Amber Luke to influencerka i celebrytka z Australii, która stała się rozpoznawalna głównie dzięki niezwykłym ozdobom ciała, które niemal w pełni pokrywają jej skórę. Dziewczyna wytatuowała sobie 98 procent powierzchni ciała, wraz z oczami.

„Kobieta smok”, jak sama siebie określa, na tatuaże wydała już ponad 250 tysięcy dolarów, a nie są to jedyne transformacje ciała, na które się zdecydowała. Amber przeszła zabieg rozszczepienia języka, polegający na rozcięciu go na dwie połowy, a także powiększyła sobie piersi i pośladki.

Swoją metamorfozę Luke rozpoczęła niemal dekadę temu, a efektami swojej przemiany nieustannie chwali się na Instagramie, publikując zdjęcia podkreślające jej tatuaże. Amber uwielbia także piercing – ma przekłuty nos i łuki brwiowe, a także implanty na kościach policzkowych.

Australijka w udzielanych wywiadach zdradziła, że dzięki metamorfozie zaakceptowała siebie. Wcześniej zmagała się z depresją i nienawidziła własnego ciała, co przejawiało się nawet myślami samobójczymi.

Jak wyglądała wcześniej?

Obecnie 27-latka przekonuje, że odzyskała radość z życia i wiarę w siebie, lecz co jakiś czas lubi wrócić pamięcią do dawnych czasów i podzielić się starymi zdjęciami. Na opublikowanych niedawno fotkach widzimy drobną blondynkę, z jedynie kilkoma tatuażami.

W komentarzach część internautów stwierdziła, że Amber wyglądała dużo lepiej przed metamorfozą, lecz pojawiło się też duże grono osób wspierających influencerkę. Możemy między innymi przeczytać, że wygląda pięknie zarówno bez tatuaży, jak i z nimi.

Stare zdjęcia Luke możecie zobaczyć poniżej. Jak podoba się wam jej metamorfoza?

@amberluke666 Just a heads up x#tattooedgirlsoftiktok #beforeandafter #bodymods #amberluke #alternativegirl ♬ Original sound – 👻IRIS👻
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Podlewski AKPA

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją z radości. Zapowiadają poważne zmiany w życiu. „Idzie nowe”

Celine Dion - fot. screenshot Instagram @celinedion

Siostra Celine Dion przekazała druzgocące wieści na temat stanu zdrowia gwiazdy. „Otaczają ją specjaliści”