w

SuperSuper HahaHaha

[VIDEO] We dwóch pastwili się nad słabszym na ulicy. Wtedy zareagował zawodnik MMA

fot. Instagram ; Twiter screenshot

Na początku lipca na jednej z ulic Brisbane doszło do niebezpiecznej sytuacji, która zakończyła się spektakularną konfrontacją dwóch agresywnych mężczyzn i zawodnika MMA.

Viktor Lyall to zawodnik MMA z Australii, który toczy amatorskie pojedynki w kategorii półśredniej. Swój ostatni pojedynek w ringu Lyall stoczył w marcu, kiedy to znokautował swojego rywala. Tym razem walka toczyła się na ulicy, a w dodatku z dwoma przeciwnikami naraz.

Stanął w obronie bitego mężczyzny

Do zdarzenia doszło na początku lipca w Brisbane w Australii. Dwaj pijani agresorzy zaatakowali mężczyznę, który nie dawał rady się obronić. Sytuację zauważył 32-letni zawodnik MMA, który nie zawahał się zareagować, co nie spodobało się napastnikom.

Jeden z mężczyzn rzucił krzesłem o ziemie, a następnie agresorzy ruszyli w kierunku Viktora. Lyall nie chciał się bić i próbował się wycofać, ale w pewnym momencie jeden z napastników wyciągnął rękę w kierunku 32-latka, za co dostał ostrzeżenie w postaci uderzenia.

Mężczyźni jednak się nie zniechęcili, a wręcz przeciwnie, zaczęli atakować zawodnika MMA. Napastnik bez koszulki został kopnięty w głowę i padł na ziemię znokautowany, jednak po chwili odzyskał przytomność.

Następnie agresor opluł Lyalla i ponownie oberwał, zaliczając parkiet. Zawodnik MMA wymierzył po ciosie jemu oraz jego koledze. Po całej sytuacji postawa Lyalla została pozytywnie skomentowana przez innych zawodników, m.in. gwiazdę UFC Paddy’ego Pimbletta czy byłego mistrza świata w boksie Shannona Briggsa.

Głos za pośrednictwem swojego Instagrama zabrał również sam Australijczyk i wyjaśnił sytuację, oraz poprosił, aby internauci nie próbowali doszukać się, kim byli agresorzy.

– „Tylko kilka słów, nie chcę więcej o tym wspominać. Zainterweniowałem, żeby pomóc komuś, kto był bity. Jako że można zidentyfikować napastników, mam nadzieję, że ludzie uszanują ich prywatność i nie zrujnują im całego życia. Mimo że razem we dwóch bili kogoś brutalnie, to zostało to zatrzymane. To, że nagranie stało się viralem, prawdopodobnie jest wystarczającą karą. Proszę, nie nękajcie ich” – napisał.

Poniżej znajdziecie dwa nagrania z konfrontacji Lyalla i agresywnych mężczyzn:

Źródło: Strefa MMA ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zgotowali piekło ukraińskiemu jeńcowi wojennemu. Rosjanin wykastrował go nożem do tapet

Taniec z gwiazdami 13 - fot. Instagram @tanieczgwiazdami

Tego jeszcze nie było. W nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” pojawi się pierwsza MĘSKA para! Z kim zatańczy popularny celebryta?