w

Tego jeszcze nie było. W nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” pojawi się pierwsza MĘSKA para! Z kim zatańczy popularny celebryta?

Taniec z gwiazdami 13 - fot. Instagram @tanieczgwiazdami
Taniec z gwiazdami 13 - fot. Instagram @tanieczgwiazdami

W nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami nastąpi prawdziwy przełom! Po raz pierwszy na parkiecie pojawi się męsko-męska para! Kogo zobaczymy na parkiecie?

Najbliższa edycja Tańca z gwiazdami zrobi prawdziwą furorę i przyciągnie przed ekrany telewizorów wielu widzów. Tym razem na parkiecie zobaczymy m.in. Krzysztofa Rutkowskiego, Łukasza Płoszajskiego i Karolinę Pisarek. To jednak nie koniec. W czwartek 28 lipca produkcja ujawniła, że popularny detektyw zatańczy w parze z Sylwią Madeńską, zwyciężczynią pierwszej edycji programu Love Island. Wyspa miłości.

Na parkiecie zaprezentuje się także Jacek Jelonek, którego widzowie mogą znać z programu Prince Charming, w którym poszukiwał życiowego partnera. Wtedy odniósł sukces i do dzisiaj pozostaje w szczęśliwym związku z Oliwierem Kubiakiem. Czy uda mu się także zawojować parkiet?

Pierwsza jednopłciowa para w Tańcu z gwiazdami

Produkcja jak na razie ogłosiła jedną parę, jednak stale pojawiają się przecieki, które brzmią szalenie interesująco. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ portal WP Gwiazdy ustalił, że tym razem na parkiecie pojawi się para jednopłciowa. Wcześniej nie było pewności co do tego, z kim zatańczy Jelonek i długo szukano dla niego odpowiedniego partnera. Podobno zapytano o to Stefano Terrazzino i Rafała Maseraka, ale mieli nie wyrazić na to zgody. Teraz jednak wiadomo już, że pierwszy z nich nie pojawi się w tej edycji jako trener.

Portal przekazał wówczas, że Jacek zatańczy z nowym tancerzem, który dotychczas nie pojawił się w Tańcu z Gwiazdami. Teraz już można głośno powiedzieć, że przewidywania były słuszne, ponieważ na parkiecie pojawi się Michael Danilczuk. Podobno panowie mieli okazję już się poznać, a nawet rozpoczęli treningi.

Jak dowiedziały się WP Gwiazdy, to właśnie Michael zatańczy tej jesieni z Jackiem Jelonkiem, jednocześnie tworząc pierwszą w Polsce męsko-męską parę. Obaj panowie spotkali się już na sali treningowej i przygotowują się do pierwszego odcinka. Efekty ich pracy zobaczymy już za kilka tygodni na antenie Polsatu — podaje portal.

Panowie będą mieli spore szanse na zwycięstwo, ponieważ Michael jest niezwykle utalentowanym tancerzem i odniósł wiele sukcesów. Na oficjalnym profilu programu na Instagramie przedstawiono go w następujący sposób:

Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji Tańca z gwiazdami, BBC Strictly Come Dancing, a nawet występował przed królową Anglii.

Poniżej przedstawiamy też listę nazwisk gwiazd i celebrytów, którzy pojawią się w 13. edycji Tańca z Gwiazdami:

 • Krzysztof Rutkowski
 • Ilona Krawczyńska
 • Maja Włoszczowska
 • Łukasz Płoszajski
 • Jacek Jelonek
 • Wiesław Nowobilski
 • Agnieszka Litwin
 • Michał Mikołajczak
 • Natalia Janoszek
 • Jamala
 • Karolina Pisarek

Będziecie oglądać 13. edycję Tańca z gwiazdami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] We dwóch pastwili się nad słabszym na ulicy. Wtedy zareagował zawodnik MMA

Jaka prywatnie była Paulina K. z Poznania - fot. media społecznościowe

Sąsiadka zdradziła kilka szczegółów na temat Pauliny K., która stoi za porwaniem 14-latki. Prywatnie była zupełnie inną osobą!