w ,

„Taniec z gwiazdami 13”. Widzowie są oburzeni wynikami głosowania. To Karolina Pisarek powinna odpaść? „BRAK SŁÓW”

Maja Włoszczowska, Roman Osadchiy, Karolina Pisarek - fot. Podlewski, Kurnikowski/AKPA
Maja Włoszczowska, Roman Osadchiy, Karolina Pisarek - fot. Podlewski, Kurnikowski/AKPA

Za nami trzeci odcinek Tańca z gwiazdami. Tym razem z programem pożegnali się Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Widzowie uważają, że werdykt był niesprawiedliwy i to Karolina Pisarek powinna odpaść. Dlaczego?

Taniec z gwiazdami 13 od początku budzi mnóstwo kontrowersji. Spore zaskoczenie wywołał dobór uczestników, wśród których znalazł się m.in. Krzysztof Rutkowski i Karolina Pisarek. Znany detektyw bez licencji już po pierwszym odcinku dał się we znaki Iwonie Pavlović. Jurorka oceniła jego występ na zaledwie 1. punkt, co szczególnie mu się nie spodobało. W jednym z wywiadów wyznał, że w jego ocenie zrobiła to złośliwie, ponieważ zajął się sprawą Wojtka z Zanzibaru, z którym współpracowała.

Podejście jury, które było trochę mniej surowe, bardziej surowe, było tak trochę elementem, niewykluczone, pewnej złości, jeżeli chodzi o Iwonę. Po poznaniu się, wejściu do „Tańca z gwiazdami”, padło parę pytań, a my jednocześnie realizujemy sprawę słynnego Wojtka z Zanzibaru, o czym ostatnio głośno. I wiele polskich celebrytów, celebrytek fruwało na Zanzibar — powiedział reporterowi Pudelka.

Rutkowski jednak ostatecznie odpadł w drugim odcinku, choć tym razem widzowie uważali, że to Pisarek nie zasłużyła na szansę. Spowodowane to było tym, że nie zaprezentowała choreografii, ponieważ mała poważne problemy zdrowotne. Jak wyznała, zaczęła się gorzej czuć i lekarze zdiagnozowali u niej powiększoną przysadkę mózgową z torbielą. Powinna poddać się operacji, jednak mimo to mogła nadal trenować.

Fani Tańca z gwiazdami z jakiegoś powodu nie przepadają za modelką, co regularnie komunikują w sieci. Po emisji 3. odcinka nieźle jej się oberwało.

Taniec z gwiazdami 13. Internauci oburzeni werdyktem

Choć jurorzy nie zawsze przychylnie oceniali taneczne popisy Karoliny, tym razem nie byli aż tak surowi. Na parkiecie wraz z Michałem Bartkowiakiem zatańczyła sambę do utworu Krzysztofa Krawczyka pt. Za tobą pójdę jak na bal. Za ten układ zdobyli 27 punktów.

Nieco lepiej zaprezentowali się Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Za rumbę do ballady Bo jesteś Ty jury przyznało im 28 punktów.

Niestety po przeprowadzonym głosowaniu okazało się, że to właśnie kolarka o wiele gorzej poradziła sobie z choreografią. Maja i Roman odpadli w 3. odcinku Tańca z gwiazdami.

W sieci niemal natychmiast rozgorzała dyskusja na ten temat. Okazuje się, że zdaniem widzów z formatem powinna pożegnać się Karolina Pisarek. Ilość komentarzy pokazuje, że nie ma wielu zwolenników.

  • Pisarka z drewna powinna odpaść.
  • Pisarek powinna odpaść takie moje zdanie…
  • Nie zgadzam się z tym werdyktem!!! Maja i Roman nie zasłużyli, by odpaść!
  • To jest porażka. Wspaniale tańcząca para musi uznać wyższość jakiejś pseudo tancerki, która nie potrafi podstaw rumby. Powiedzmy to głośno. WON Z PISAREK! Chcemy zobaczyć z powrotem Maję z Romanem!
  • Z całym szacunkiem, ale Karolina powinna odpaść dzisiaj. Maja naprawdę dała radę i ta rumba była naprawdę ok.
  • Pisarek do domu.

A wy jakie macie zdanie na ten temat?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Mężczyzna zakłócił przejazd trumny królowej. Obraził księcia Andrzeja. Nazwał go „obrzydliwym starcem”

Dźgnął brata nożem, bo zjadł mu kanapkę - fot. walbrzych.policja.gov.pl

Krwawy finał rodzinnej awantury w Wałbrzychu. Dźgnął brata nożem w szyję, bo… zjadł mu kanapkę