w

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Mama pokazała szokujący efekt [VIDEO]

fot. zdjęcie ilustracyjne (Freepik - fxquadro ) / TikTok

Johanna Clark postanowiła spełnić prośbę swojego syna, który chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Efektem pochwaliła się na TikToku, gdzie nagranie stało się hitem i zostało obejrzane przez ponad 7 milionów osób. „Czy jestem złą matką?” – pyta kobieta.

12-letni Nathaniel Glenn poprosił swoją mamę Johannę o fryzurę inspirowaną złym czarodziejem Gargamelem ze Smerfów, ale ostatecznie chłopak zszedł z fotela, wyglądając bardziej jak Pan Burns z amerykańskiego serialu „The Simpsons”.

Mama nastolatka udostępniła na TikToku filmik pokazujący efekt nietypowego przycięcia włosów. Nagranie, na którym Nathaniel porusza palcami i imituje zachowanie postaci z Simpsonów, kobieta podpisała: „Czy jestem złą mamą, bo pozwoliłam mojemu synowi ściąć włosy jak Pan Burns?”.

W rozmowie z The Mirror kobieta wyznała, że jej syn miał wcześniej „piękne falowane blond włosy”, ale wolał wyglądać jak postać z kreskówki.

Zobaczcie nagranie poniżej:

@pink_nade Gargomal or Limmeny Snickets even? #mrburns #gargomal #thesmurfs #amiabadmum #badhairday #pinknade #limenysniket #thesimpsons ♬ original sound – Johanna Clark

„Zdobył szacunek rówieśników”

Kobieta przekazała, że sama obcięła włosy synowi, ponieważ czułaby się dziwnie, prosząc o tak szaloną fryzurę w ich salonie fryzjerskim. Clark wyznała, że zaskoczyło ją, jak bardzo synowi spodobało się cięcie.

„Myślałam, że będzie nosił nową fryzurę przez maksymalnie jeden dzień, a potem będzie chciał zgolić resztę” – mówiła dla The Mirror.

Mama 12-latka powiedziała, że Nathaniel jest niezwykłym dzieckiem z autyzmem i wielką pewnością siebie.

„Obawiałam się, że może być wytykany, ale w rzeczywistości zdobył szacunek wśród rówieśników i fryzura spowodowała, że stał się legendą w szkole” – powiedziała zadowolona Johanna.

Reakcja internautów

Fryzura Nathaniela w większości spotkała się też z pozytywnym odbiorem w internecie, choć niektórzy mieli wątpliwości, czy Johanna powinna zgodzić się na prośbę syna.

„Pozwalanie dzieciom na dokonywanie wyborów to wspaniałe rodzicielstwo!” – napisał jeden z internautów.

„Wygląda, jakby skończył 50 lat” – twierdzi inny komentujący.

„To zabawne i dla mnie jesteś dobrą mamą” – czytamy pod postem.

Jak oceniacie efekt?

fot. TikTok

Źródło: TikTok ; Metro UK

Zdjęcie ilustracyjne – Hand photo created by fxquadro – www.freepik.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Nagranie jak ze Stanów. Policjanci ruszyli w spektakularny pościg za motocyklistą pod wpływem narkotyków

Indie: 9-latek został zamordowany przez nauczyciela, bo napił się wody z naczynia zarezerwowanego dla „wyższej kasty”