w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Koszmarna śmierć 2-latki. Dziewczynka została zaatakowana przez dorosłego mężczyznę. „Była zbyt dobra dla tego świata”

fot. Facebook

W północno-wschodniej Anglii doszło do tragicznego zdarzenia. Dwuletnia dziewczynka, Maya Louise, padła ofiarą napaści ze strony dorosłego mężczyzny. Mimo wysiłków lekarzy życia 2-latki nie udało się uratować.

Jak poinformował „Mirror”, do ataku doszło w miejscowości Shotton Colliery. Napastnik zadał dziewczynce dotkliwe obrażenia i konieczne okazało się przetransportowanie jej do szpitala drogą powietrzną. Niestety, zadane rany okazały się zbyt poważne i Maya zmarła po dwóch dniach walki o życie.

Oprawca 2-latki, którym okazał się 20-letni mężczyzna, został aresztowany przez policję. Postawiono mu zarzut napaści z zamiarem wyrządzenia poważnej krzywdy.

Bliscy 2-latki są w rozpaczy

Głos w sprawie zabrał sam James Chappel, ojciec zabitej dziewczynki. Tata 2-latki we wpisie zamieszczonym na Facebooku poinformował o tragedii i wspomniał córkę jako małego anioła. Bliscy dziewczynki nie mogą uwierzyć, że naprawdę już jej nie ma.

Jak być może już wiecie, nasza piękna Maya Louise Chappell zmarła w piątek 30 września w możliwie najbardziej przerażających okolicznościach. Bardzo cię kocham, [….] zawsze będę cię wspominać i kochać cały sercem, skarbie. […] Była zbyt dobra dla tego świata i w nagrodę znalazła miejsce wśród gwiazd – napisał James Chappell na Facebooku.

Główny detektyw Christopher Barker podziękował za okazane rodzinie wsparcie, ale jednocześnie zaapelował o powstrzymanie się od spekulacji na temat personaliów sprawcy czy okoliczności zdarzenia.

Doceniamy to, że przyjaciele, rodzina i sąsiedzi są głęboko zaniepokojeni tym zdarzeniem, ale prosimy, aby członkowie społeczności powstrzymali się od spekulacji na temat okoliczności lub publikowania personaliów zamieszanych osób w internecie – prosił Christopher Barker, cytowany przez „The Mirror”.

Aby wesprzeć rodzinę 2-latki w tym ciężkim czasie, na portalu GoFundMe zainicjowano zbiórkę pieniędzy na pogrzeb dziewczynki.

fot. Facebook
fot. Facebook

Źródło: Mirror ; Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Oferuje mężczyznom nietypową usługę. Za jedną noc bierze nawet 6 tys. zł

[VIDEO] Tak wyglądała pierwsza w Polsce walka w… budce telefonicznej. Kamerzysta brutalnie rozbił przeciwnika!